Skocz do zawartości
Nerwica.com

KWETIAPINA(ApoTiapina, Bonogren, Etiagen, Kefrenex, Ketilept, Ketilept Retard, Ketipinor, Ketrel, Kvelux SR, Kventiax, Kventiax SR, Kwetaplex, Kwetaplex SR, Pinexet, Questax, Setinin, Symquel XR)


weronika

Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

161 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      115
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      26


Rekomendowane odpowiedzi

ja tyz na dawce przeciwpsychotycznej nie czulam sennosci wiec przeszlam na czterokrotnie mniejsza i sypiam ladnie... tylko wczesniej tez se zarzucilam jakos kosmiczna liczbe na raz iii zapadlam w spiaczke (brawo ja) takze no droga ahmo sama nic nie rob! :~(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tyz na dawce przeciwpsychotycznej nie czulam sennosci wiec przeszlam na czterokrotnie mniejsza i sypiam ladnie... tylko wczesniej tez se zarzucilam jakos kosmiczna liczbe na raz iii zapadlam w spiaczke (brawo ja) takze no droga ahmo sama nic nie rob! :~(

 

Dorzucili Ci akineton? Nie dziwię się, przy tylu neuroleptykach to się człowiek może telepać przez obniżoną dopaminę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze glupie pytanie, ale skoro okres poltrwania tego leku to jakies 6h to po kiego grzyba stosowac go na noc? Troche nie kumam tego. Moglby ktos wyjasnic?

 

Bo biorąc rano dawkę poniżej 150mg możesz przespać cały dzień. Dawki nasenne to 25-100mg (mniej więcej, różnie się to określa).

Mnie ten lek nasilał lęki. Biorąc dawkę np właśnie 75mg uzyskujesz tylko działanie nasenne.

Po przejściu na kwetiapinę o przedłużonym uwalnianiu lęki minęły i działanie leku czuło się przez cały dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi. Teraz juz czaje o co biega. Ja po tych 75mg przesypiam ze 3 godz i sie budze poznij co godzine. Tak wiec wychodzi godzina snu, a potem jakies pol godziny by znowu zasnac i tak w kolko :( Chcialbym przesypiac te 10 godz :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×