Skocz do zawartości
Nerwica.com

NABÓR DO KONKURSU PORZĄDNE CHŁOPY Z FORUM


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda mi chłopa (Amfce) powinien mu ktoś pomóc gość jest w jakimś wyimaginowanym świecie.Myślałem że te jego posty to jakieś prowo ale gość się z tym nie kryję.W moim stanie to mnie nawet to nie śmieszy widząc że On to na serio na fejsie piszę.To może być potencjalny pedofil.Powinien iść na jakąś terapię.

Jakby faktycznie był pedofilem, to raczej nie starał się robić takiego rozgłosu wokół siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie "porządne chłopy na forum", oznacza, że chodzi o zarejestrowanych i niezbanowanych użytkowników.

zbanowany = wykluczony z forum, a nie "na forum"

może uda się go zasymilować, zresocjalizować, zawinąć w prześcieradło i wysłać do psychiatryka. Dobry uczynek na święta - nominować amfce :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy wszyscy, którzy tak ochoczo nominujecie tego gościa, zastanówcie się przez chwilę nad sobą :pirate: Jak się pojawia na forum, to zawsze jest larmo i oburzenie wielkie, a teraz chcecie go stawiać na równi z porządnymi osobami, które spędzają na forum część swojego życia, dzielą się swoimi przemyśleniami, zdążyli się dać poznać ze swojej fajnej strony. Radzę się puknąć ostro w łeb ! Nikt nikomu nie każe na siłę wybierać kandydatów, ale to co część osób tu robi jest zwyczajnie niesmaczne i dawno przestało być śmieszne. Jak jesteście tacy mądrzy, to dodajcie go sobie do znajomych na fejsie, a nie śmietnik na forum urządzać :!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha spisałem dotychczasowe nominowania zgodne z regułami konkursu:

 

 

mr rafał, vilgefortz, waplo, Pieprz, Arhol, DetektywMonk, Monk2000, carlosbeuno, INTEL1, nieboszczyk, nieboszczyk, Deader, Goodluck, Loopy,

Arhol, Carlos, Pieprz, Widmo, Waplo, INTEL 1, Pieprz, Carlos, Arhol, Malarz Cieni, Zerbec, Nicholas, Kalebx

 

 

możesz już zacząć robić listę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popiol jak najbardziej się nadaje.

 

 

Aha i jeszcze jedno ... to nie szkodzi, że ktoś jest już na liście, bo czekam na min 3 typy na jedną kandydaturę, żeby podpiąć daną osobę do rankingu ! ( dotyczy wyłącznie aktywnych użytkowników )

 

Zebrec, zauważyłam, że przekręcili Ci nicka, ale dopiero jak stworzę ostateczną listę to wszystko powpisuję poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłaszam:

-carlosbueno. Zazwyczaj nie przepadam za mainstreamem, ale nie mógłbym go nie nominować. Zawsze pisze ciekawie i co ważne w tematach politycznych nie widać u niego agresji w stosunku do strony przeciwnej, nie ma u niego złości, a jedynie odwołanie do logiki. Raczej nie uprawia prywaty, bo inaczej by miał wyższy status społeczny.

-Arhol, Kestrel, Saiga. Spoko człowiek, polecił mi ciekawe anime o szachach. Również wygląda na kogoś wygaszonego, a jednocześnie nie oznacza to u niego zamułki, bo ma swoje hobby

-jetodik. Wyważone posty. Chce pisać na temat, potrafi się poświęcić i napisać dłuższego posta, bez popadania w bezskładne lanie wody. Fajnie wypowiedział się o osobie, która była częściowo moim autorytetem, potrafiąc skrytykować, ale bez siania złych emocji.

 

Dodałbym jeszcze kogoś, ale nie przywiązuję się do nicków, tak szybko znikają.

 

Dodam jeszcze detektywa. On, jest jak najbardziej porządny, interesuje się zwierzętami, sprawia wrażenie spokojnego człowieka. Jego posty nigdy nie są rozbudowane i nie widać w niech jakiejś głębi, często spamuje dziwnymi tematami, ale za to sprawia wrażenie wyciszonego i skupionego na pozytywach, zainteresowanie fauną i florą można uznać za przejaw pokojowości.

 

:uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, przecież już od dawna ma i nikt mu nie planuje zabierać :pirate: A kto powiedział, że nasz Kaszub nie może mieć dwóch tytułów :bezradny:

co najwyżej pół Kaszub :twisted: bo tylko d strony matki jestem Kaszubem a od ojca wiadomo Niemcem. :mrgreen: A tytuł marudy mam podobno przyznany dożywotnio choć ostatnio się zaniedbuję w marudzeniu wskutek zbyt intensywnej pracy zarobkowej, choć starcza tylko na waciki. Ja bym głosował na Marka on jest najporządniejszy bo jest aseksualny( czyli wybitnie porządny) no i pije tylko colę i energetyki choć w ilościach hurtowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znamy,kojarzymy,że dobrze kuchcisz szefie i zapewniasz nam te epickie stories z paroletniego związku z borderką,które niejednokrotnie powodowały u mnie epic rotfla,choć pewnie w praktyce było to niełatwe.

Wuj Maciej będzie zawsze żywy,niczym lenin,w historii foro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×