Skocz do zawartości
Nerwica.com

NABÓR DO KONKURSU PORZĄDNE CHŁOPY Z FORUM


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, ja nie brałem pod uwagę ruchania i tego typu spraw, tylko to, że masz wiele do powiedzenia w różnych tematach i potrafisz jasno oraz porządnie wyrażać swoje myśli. Jesteś porządnym forumowym intelektualistą. :)

No ale dla twórczyni tegoż konkursu jak i wielu innych kobiet porządny facet to taki który nie ugania się za sukienkami i nie zmienia kobiet jak rękawiczki. Ja realnie jestem jak najbardziej porządny ale intencjonalnie niekoniecznie czyli z punktu widzenia moralności religijnej( zwłaszcza katolickiej) porządny nie jestem. Kiedyś na kazaniu w kosciele

(jak jeszcze tam chodziłem) usłyszałem że porządny młody człowiek to taki który bawiąc się, spędzając czas z rówieśnikami, chodząc na dyskoteki itp nie uprawia seksu a jeśli go nie uprawia bo siedzi w domu przed kompem jak odludek to już porządny nie jest bo nie ma pokus tylko jałowe życie.

 

A za intelektualistę się nie uważam :mrgreen: jestem robotnikiem niewykwalifikowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja realnie jestem jak najbardziej porządny ale intencjonalnie niekoniecznie czyli z punktu widzenia moralności religijnej( zwłaszcza katolickiej) porządny nie jestem. Kiedyś na kazaniu w kosciele (jak jeszcze tam chodziłem) usłyszałem że porządny młody człowiek to taki który bawiąc się, spędzając czas z rówieśnikami, chodząc na dyskoteki itp nie uprawia seksu a jeśli go nie uprawia bo siedzi w domu przed kompem jak odludek to już porządny nie jest bo nie ma pokus tylko jałowe życie.

Serio tak usłyszałeś :shock: ? To widzę, że do listy Twych zalet możemy jeszcze dopisać bardzo dobrą pamięć :D

A co do konkursu, to nie zostały ściśle określone wytyczne porządności ( z wyj. naprawdę skrajnych przypadków ), więc zaliczasz się jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ważny temat :roll: , ale ci naprawdę porządni to się nigdy w tym temacie nie pojawią, bo im nie zależy na rozgłosie ;)

Ale zglaszajacy moga nie zwracac uwagi czy im zalezy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi chłopa (Amfce) powinien mu ktoś pomóc gość jest w jakimś wyimaginowanym świecie.Myślałem że te jego posty to jakieś prowo ale gość się z tym nie kryję.W moim stanie to mnie nawet to nie śmieszy widząc że On to na serio na fejsie piszę.To może być potencjalny pedofil.Powinien iść na jakąś terapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×