Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec z użalaniem się nad sobą. Muszę się ogarnąć. Przespałem czas studiów, to jest niepodważalny fakt, ale są ludzie którzy jeszcze gorzej może na tym wyszli, bo mogę ich nazwać alkoholikami i mimo większej ilości imprez też nic z tego nie wynika. Jestem jaki jestem, muszę patrzeć na to wszystko z innej, lepszej strony. Jest ciężko, ale dołując się nie będzie lepiej.

I am just what i am

[videoyoutube=hGbP_kTM4CA][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem chyba w zwrotnym momencie życia. osoba, którą kocham i która kochała mnie, wreszcie przestała wytrzymywać moje nastroje. koniec między nami. najgorsze jest to, że pracujemy razem i będzie to rzutować na moje zachowanie w redakcji. nieważne. trochę mi lepiej po tygodniu w którym ryczałam każdego dnia, dusząc się, ksztusząc i bijąc po głowie. chcę sobie wmówić, że jestem młoda (mam 24 l.) i odbuduję swoje życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się świąt.

 

 

ja też. jutro, a właściwie już dzisiaj rano mam pociąg. jadę do matki, która bardzo źle się czuje (ma nerwice i jest w fazie niespania), więc nie wiem, jak to wszystko będzie. fatalnie się święta w tym roku ułożyły, że muszę u niej spędzić aż 4-5 dni. dodatkowo, nie zdążę rano kupić prezentów, chociaż nie wiem, czy to ma sens, bo sama pewnie nic nie dostanę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to wszystko ma sens , sens bycia razem, ale jakby obok, czuje sie z tym zle, a z drugiej strony wiele im zawdzięczam i nie chcę psuc atmosfery świątecznj, :(

no zobaczymy jak to wszystko sie dzisiaj potoczy, nie mogłam zasnąć, i mam wielkie wory pod oczami od płaczu

nie mniej jednak czuje sie silniejsza psychicznie by stawić czoło problemom, ale czy to ma sens ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy mam jedynych znajomych, jednych dzięki którym rok temu nie popełniłem sam. a już 2 osoby nie żyją. Czemu oni a nie ja !!! Czemu ja nie mam tego cholernego raka zamiast nich :( Czemu dziś bedę musiał sięgnąć po żyl.... Czemu życie jest takie niesprawiedliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wel2, też się czuję rozdarta. Wszędzie czuję się obco. :(

 

Może to dziwnie zabrzmi, ale dostałam z kolokwium najlepszą ocenę w grupie osób je piszących i czuję, że nie radzę sobie z tym. Przyzwyczaiłam się do bycia na szarym końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mae, ja po prostu chce wrócić do domu. Nie wiem gdzie to jest -> nie w tym świecie.

 

nie martw się z tym kolokwium. Jedno dobre kolokwium nie zapewnia żadnego sukcesu w życiu. Właściwie to jest taki pryszcz na osi życia. Pewnie nie raz napiszesz gorzej. Więc nie ma się co przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×