Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

sereneyed

Użytkownik
 • Zawartość

  135
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

769 wyświetleń profilu
 1. Problem w tym że ani Ty, ani nikt inny na tą chwilę nie jest w stanie stwierdzić tego w 100% i dopóki sprawa nie jest jasna logicznym i stosownym jest powstrzymanie się od komentarzy tego typu, post powyżej jest oczywistym złamaniem zasad regulaminu forum. Jakbyś się czuła gdyby ktoś Cie zgwałcił, Ty podzieliłabyś się z kimś ta informacją a w zamian dostała byś taką odpowiedź ?, nikt nie każe wierzyć ale komentarze tego typu zatrzymajcie dla siebie.
 2. Proszę wskazać w którym miejscu się nabijam, wydaje mi się raczej że poruszam istotne kwestie organizacyjne forum, niestety nie mogę zrobić tego w odpowiednim dziale, bo posty i tematy są kasowane po 10min, także ten.. pozdrawiam. Z mojej strony EOT, bo szkoda czasu na bezowocne dyskusje.
 3. Ja? ja nic nie muszę, szczerze za dużo już czasu poświęciłem dla kogoś takiego jak Ty, moje rady mieliście gratis , natomiast inni użytkownicy jak widać w innych tematach (tych jeszcze nie usuniętych) powoli zaczynają wyrażać swoje opinie na temat tej całej sytuacji, pozostawię to im.
 4. Ja bym powiedział że sprawa dopiero została otworzona
 5. @exodus! Mnie wystarczająco nakręcają Twoje posty, nie potrzebuję innego motywatora, a z arą nawet nie wiem ocb TBH.
 6. Sorki, ale przykre to jest dla wielu osób jego zachowanie na tym forum. Lepiej się zastanów ile osób straciło jedno z swoich niewielu miejsc do dzielenia się swoimi problemami przez tego człowieka.
 7. A zastanowiłaś się np co mogła poczuć taka @karolink gdy @exodus! pisał że nie wierzy w gwałt na niej?
 8. No niestety ale wasz nowe podejście ewidentnie nie wychodzi i to widać jak na dłoni, po głowach częściej dostają zwykli użytkownicy forum, sukcesywnie zrażacie do forum ludzi, co innego usuwanie postów za obelgi i personalne wjazdy, obecnie forum jest cenzrowane, taka prawda. Powodzenia na nowej drodze.
 9. I bardzo dobrze, żeby utrzymać poziom potrzebna jest stała dyskusja a nie zamiatanie problemów "pod dywan", póki co usuwacie 90% postów wskazujących na to że problem jednak jakiś jest, interpretując zasady wedle swojego "widzi mi się".
 10. Ale my się odnosimy do tego CO SIĘ DZIEJE NA FORUM.
 11. I dopóki tzw "Ekipa" nie nadużywała furtki w postaci tego jednego zapisu, nie było takiego chaosu na forum jak teraz, to raz a dwa to otwarcie pokazuje że sami nie stosujecie się do zasad własnego regulaminu.
 12. A zdajesz sobie sprawę z tego że @exodus! robił to samo zarówno w otwartych postach i na PW?
 13. Ciągle ktoś na niego napada, to ciekawe, a nie nasuwa Ci się pytanie dlaczego ? może jest jednak jakiś powód dla którego (z moich obliczeń) co najmniej 20 osób w tej chwili na tym forum negatywnie odnosi się względem jego stylu moderacji? Przypominam że forum ma być z założenia centrum wymiany informacji pomiędzy użytkownikami, a nie piaskownicą do zabawy dla moderacji. Obecnie regulamin jest taki że, "Ekipa" może robić co im się żywnie podoba i sorry ale w tej chwili nie ma wolności wypowiedzi na tym forum, nawet gdy ta nie łamie ŻADNEJ(sic!) z zasad podanych w regulaminie.
 14. Dlatego radzę się zastanowić gdzie tak na prawdę leży problem.
 15. Proponuję spojrzeć na siebie i swoje zachowanie z perspektywy, bo wieje hipokryzją Nigdzie nie latam, napisałem dzisiaj tylko by uaktualnić regulamin konkursu, to wszystko, czy to coś złego ?
×