Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze to mam już inny nick po drugie szczepiłaś go? :mrgreen:

 

No przecież już ci pisałem że poszedłeś w ślady starego chociaż wcześniej tu na niego jęczałeś. :mrgreen:

Reszty nie komentuje bo nawet nie śmieszna. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświadczam że jestem erotomanem, jestem nieprzyzwoicie zajebisty i nie wierze w tunele czasoprzestrzenne, za to wierze że muszki owocówki żyją dłużej niż podaje to nauka! Jestem za uwolnieniem francuskich małży jadalnych, szogun to pipa, a świat to plandeka którą podtrzymują wieloryby!!! ludzie nie dajcie sie omamic !!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weźcie się ogarnijcie! usuńciem i te osty dlaczego wszystkie kary mają na mnie iść, wielu gorsze rzeczy robiło i uszło im na sucho a wszystkie kary na mnie idą...

 

nie moge napisać norlamnie tematu czy posta bo 5 min. i znowu ban, to jest nie poważne, niby dlaczego i a co te osty, skoro główny mój "wielbiciel" Arhoj czy jak mu tam ma paranoje i osądza mnie o multi-konta co jest kłamstwem wierutnym, no przecież wcale mnie to nie dołuje tylko podbudowywuje że taki marni ludzie sragani paranoją i teorią spiskową dziejów mi utrudniają korzystanie z forum, więc proponuje skończyć tą błazenade, za wszystkie swoje występki przepraszam i oczekuje usunięcia tych bezpodstawnych ostów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×