Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

monk.2000,

Może ktoś rzuciłby listę potencjalnych tematów. Sam jestem ciekawy jakie to są męskie wątki.

 

myślę, że wątek powstał ponieważ z dala od babskiego trajkotu to można bardzo fajnie o wszystkim pogadać, byle nie o przepisach, farbach do włosów, modzie i gwiazdach showbiznesu ;)

 

monk pisałeś, że grasz w karcianke jakąś grałeś może w Yu-gi-oh?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, nie, nie jest to Yu-gi-oh, a Hearthstone, karcianka od Blizzarda na podstawie uniwersum Warcrafta. Nie trzeba zbyt dużo myśleć, główna zaleta to kolorowa grafika, dużo ciekawych kart, powstające ciekawe kombinacje i poczucie bycia w elitarnym środowisku blizzardowym.

 

Gram po kilka partii dziennie, wtedy gdy np. chcę sobie zrobić 15 min przerwy od obowiązków. Właściwie, mimo że gram od pół roku, ani razu nie siedziałem przy niej dłużej niż godzinę. Musiałbym grać partię za partią, a to już by było nudne dla mnie. No i jak w każdej grze multiplayer motywacją jest zdobywanie exp. i dominacja nad innymi graczami, pięcie się w hierarchii. Etap wielkiej fascynacji grami mam za sobą, gram raczej dla zabicia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie ma podziału na płcie,kolor skóry,gatunki (tak,nawet ameba o ile będzie pisać z sensem i przestrzegać regulaminu) może tu siedzieć,także temat jest wyjątkowo nietrafiony bo nikt nie będzie tego egzekwował,a także nie ma obowiązku egzekwować.

Tematów do luźnych dyskusji jest aż za nadto - spamowa wyspa,wrony i esci-spin off,dodatkowo chat,tam możecie pogadać spokojnie.

Ten temat zaś zmienił się w jakiś durny offtop land i kolejną gównowojenkę płci.

Jeśli ktoś nie chcę gadać z daną grupą na forum,jest funkcja ignoruj,tudzież musicie przenieść się na inne "podwórko" jeśli tutejsze warunki nie pasują.

Topic ląduje w koszu.

Następne tego typu również tak skończą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×