Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

jestem nieprzystosowana do zycia, nie umiem zyc, poddaje sie... :why:

 

-- 06 sie 2014, 18:33 --

 

Ferdynand k, no najprawdziwszy. Bym powiedziała, że go widziałam, jak was teraz, tyle że was nie widzę.

 

No napisze człowiek na forum dla wariatów, że widział Komorowskiego Bronisława u siebie pod domem i żodyn nie wierzy :lol::lol::lol:

 

I wypadek autobusowy dzisiaj miałam :hide:

 

 

haha

 

jaki wypadek? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co nie,,,ja wiem jak wyglądało moje zycie, ciągłe lęki od podstawówki, wycofanie, nieśmiałość, musiałam zabiegac o to, żeby mnie ktos polubił...w rodzinie kazdy sobie jakos radzi tylko ze mn jest nietak, wstydze sie siebie, nie umiem rozmawiac, nie rozumiem czesto o cym tu rozmawiacie i ryczec mi sie chce :why:

żal mi wszystkich ktorzy spedzali e mna czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierowcy autobusów to mają ostatnimi czasy taki styl hamowania z dużym wektorem pędu :roll:

Opierała się baba plecakiem o szybę kabiny kierowcy.

Jak zahamował, to 130kg babą wybił szybę i jeszcze miał do niej pretensje, że mu stała przy kabinie, zamiast zdjąć ten plecak i usiąść na d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia Kochana zyje , zyje , tylko sie zajmuje roznymi rzeczami, bylam dzis i na zakupach i tworzylam bizu i szukalam pracy , a na kolacje robilam nalesniki z owocami i serkiem . Dostalam troche owocow od sasiadow bo im rodzice przywiezli ze wsi i mnie chetka wziela na nalesniczki.

Czuje sie nawet niezle , wpradzie pierdasi mi sie wglowie od nerwicy ale jakos staram sie nie zwracac na to uwagi i sobie mowie " to minie"

 

amelia83 Kochana przykro mi ze znow deprecha wziela gore:*********** tule cieplutko i ja cie postrzegam Cie i nie postrzegalam nigdy jako kogos kto jest jakis gorszy ... Jestem madra , mila kobietka tylko Ty musiszw to uwierzyc:******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, to ja nie raz już byłam świadkiem takiej sytuacji w autobusach.

Kiedyś przy gwałtownym hamowaniu moja koleżanka poleciała przez pół autobusu, na szczęście wylądowała na podłodze i nic jej się nie stało, innym razem znowu dziadek poleciał, z tym, że on już nie miał tyle szczęścia bo skończył z rozwaloną głową i zabrało go pogotowie.

Swoją drogą nie tylko kierowcy autobusu tak szaleją z tym hamowaniem, tramwajarze u mnie nie lepsi :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×