Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

M napisał, ze kocha i tskni bardzo

ale on zawsze mi tak mówił, a zachowywał inaczej

przy innych ludziach czułam sie swobodniej i moglam byc bardziej soba a z nim było super bombowo jak wszystko grało, jak były problemy to nie umielismy dawac sobie wsparcia :(:(:(:(

 

ale bez niego jestem większą ofiara losu :why:

 

od jakiegos czasu robilam sobie w glowie bilans dobrych i złych momentow

dla mnie liczy sie w zwiazku zrozumienie, wsparcie, stabilizacja i poczucie bezpieczenstwa

nie mam siły na na zycie na ciągłej huśtawce, moja choroba mi wystaarczy i zabiera dość sił

:why:

 

-- 06 sie 2014, 11:46 --

 

Doberman, dlaczego rodzice nie chcą żebys tam pracował?

 

-- 06 sie 2014, 11:47 --

 

Infinity, tez soie poczytam pozniej, narazie nie moge sie skupic na tym co czytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, każdy rodzić byłby niezadowolony wiedząc że dziecko robi w "szambie i gównach"

A ja niezmiennie jestem zdania że żadna praca nie hańbi. Z resztą ktoś musi wybierać szambo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman cześc, gratuluję pracy - lepsze jeżdżenie ze starszym panem po szambach, niż bezproduktywne siedzenie i przewalanie papierków przy biurku.

Ząb przepłucz na wieczór wódką, czy samogonem, będzie mniej bolało. Nie znaczy, że masz sobie strzelic kielicha, tylko potrzymac w ustach przy zębie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman cześc, gratuluję pracy - lepsze jeżdżenie ze starszym panem po szambach, niż bezproduktywne siedzenie i przewalanie papierków przy biurku.

Ząb przepłucz na wieczór wódką, czy samogonem, będzie mniej bolało. Nie znaczy, że masz sobie strzelic kielicha, tylko potrzymac w ustach przy zębie :D

Dziękuję. Tak właśnie zrobię z tą wódką, skoro tak radzisz. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×