Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Tyrr, :lol:

 

No tak jak myślałam, masz problem z " tymi " sprawami.

Ale jeśli zaspokajasz się plastikowym, różowym wibratorem ( oczywiście wyparzasz go po każdym samotnym orgazmie- hiegiena przede wszystkim :mrgreen: ) to nie musisz się wstydzić. Ludzka rzecz.

 

Wtf, jaki znowu problem? Jeśli laska wyznaje seks z miłości i nierozerwalnie łączy go z byciem w związku, a seks dla seksu nie sprawia jej przyjemności, to znaczy, że ma 'problem z tymi sprawami'? W tak popjerdolonych czasach żyjemy? Poza tym takie epatowanie własnym wyzwoleniem i świadomością seksualną i jednoczesny dis na 'cnotki' świadczy imho o jakiejś własnej frustracji większej niż ta domniemana owych cnotek

 

Ona nie ma problemu z seksem z facetem tylko z masturbacją.

Wogole nie zrozumiałaś o co mi chodzi i co mam na myśli. Zresztą to sprawa miedzy mną a księzniczką, nie wtrącaj się.

 

-- 18 maja 2014, 17:08 --

 

A w ogóle to gdzie napisałam, że ja uprawiam seks bez miłości, co, mądralo? Nie oceniaj po pozorach, czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to jeśli facet mi się podoba to na co mam niby czekać? Co to za roznica czy będziemy się spotykać miesiąc bez seksu czy od razu pojdziemy do łozka.

 

'Od razu pójdziemy do łóżka' bez wątpienia implikuje - love is in the air :D Tak więc jak najbardziej seks z miłości, hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to jeśli facet mi się podoba to na co mam niby czekać? Co to za roznica czy będziemy się spotykać miesiąc bez seksu czy od razu pojdziemy do łozka.

 

'Od razu pójdziemy do łóżka' bez wątpienia implikuje - love is in the air :D Tak więc jak najbardziej seks z miłości, hm?

 

To się nazywa miłość od pierwszego wejrzenia, ale Ty chyba nie wiesz, że coś takiego istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, wtedy kiedy ona zechcę się oddać :D

 

Nie no serio, jeżeli ona chce a są do tego warunki (byle nie w krzakach albo jakiejś toalecie) to nic tylko rzucić się na siebie i dać się ponieść żądzy. Życie jest krótkie, a szczęścia tak niewiele, nie ma co go sobie odmawiać i odstawiać na później. Jedyny wyjątek to gdyby partnerka sprawiała wrażenie ryzykownej (np. krzaki bądź toaleta w klubie jej nie przeszkadzają), szkoda po lekarzach łazić albo gorzej.

 

To kobieta musi odczekać ileśtam, aby móc dokonać poprawnej selekcji i oceny faceta, ponieważ to ona ponosi większe ryzyko z tytułu źle dobranego partnera. Facet już wie jak na ciebie spojrzy czy chce czy nie, ewentualnie może zmienić zdanie z "nie" na "tak" pod wpływem braku innych opcji tudzież alkoholu (wybredność nie służy kontynuacji gatunku).

 

Także przechodząc do sedna sprawy ostatnie zdanie i tak należy w tej kwestii do kobiety i to one decydują kiedy. Pytanie facetów o to, kiedy oni daja jest więc trochę nietrafione. Lepiej by było zapytać, kiedy według nich kobieta jest "łatwa" albo "się puszcza". Ja osobiście uważam, że Panie jeżeli nie są z nikim związane to mogą sobie na przygody pozwolić od czasu do czasu jak mają ochotę, byleby nie przesadzać i robić to odpowiedzialnie. Wszystko z umiarem, rozsądnie i bezpiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no serio, jeżeli ona chce a są do tego warunki (byle nie w krzakach albo jakiejś toalecie) to nic tylko rzucić się na siebie i dać się ponieść żądzy. Życie jest krótkie, a szczęścia tak niewiele, nie ma co go sobie odmawiać i odstawiać na później. Jedyny wyjątek to gdyby partnerka sprawiała wrażenie ryzykownej (np. krzaki bądź toaleta w klubie jej nie przeszkadzają), szkoda po lekarzach łazić albo gorzej.

 

To kobieta musi odczekać ileśtam, aby móc dokonać poprawnej selekcji i oceny faceta, ponieważ to ona ponosi większe ryzyko z tytułu źle dobranego partnera.

To po jakim czasie kobieta wie, że jej wybór jest/będzie trafny? Po godzinie? Dwóch? Może po 2 browarach?

I co jeżeli nie ma warunków a nowo poznani chcą rzucić się na siebie i dać się ponieść żądzy, pod wpływem miłości od pierwszego wejrzenia rzecz jasna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Hej znerwicowanym Katowiczanom (nie wiem, czy taka forma funkcjonuje)!

Czy ktoś się pisze na spotkanie i popłakanie nad wspólnym ciężkim losem w jakiejś sympatycznej knajpie nad kubkiem kakao? Czy jest tu ktoś na tyle zdesperowany, że strzeli sobie w głowę, jeśli nie porozmawia z ludźmi rozumiejącymi problem..? Pozdrawiam ciepło."

 

nasmiewasz sie z innych piszac takie rzeczy? mnie akurat nie zdenerwujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Hej znerwicowanym Katowiczanom (nie wiem, czy taka forma funkcjonuje)!

Czy ktoś się pisze na spotkanie i popłakanie nad wspólnym ciężkim losem w jakiejś sympatycznej knajpie nad kubkiem kakao? Czy jest tu ktoś na tyle zdesperowany, że strzeli sobie w głowę, jeśli nie porozmawia z ludźmi rozumiejącymi problem..? Pozdrawiam ciepło."

 

nasmiewasz sie z innych piszac takie rzeczy? mnie akurat nie zdenerwujesz

 

...0_o WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej dobra ja tutaj nie pisze, żeby się nie bzykać w zwiazku ja tu pisze o dawaniu tyłka po kilku spotkaniach.

Co w tym złego jeśli obie strony tego chcą i są świadome swoich oczekiwań? Jestem chyba za stara albo mam za ścisły umysł, nie mam zamiaru zaciskać pasa i czekać 1xx spotkań. Ja chcę+On chcę=zajebisty seks ^^. Simple.

nic dodac nic ujac :great:

Nic tylko się pod tym podpisać :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy każdy ma jakies tam potrzeby , więc nic tylko się ruchac , amen

...ale pisałam też i czego nikt nie podchwycił iż: "Seks z miłości, takiej żarliwej, pełnej pasji, prawdziwej był-jest-będzie NAJLEPSZYM. simple "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale pisałam też i czego nikt nie podchwycił iż: "Seks z miłości, takiej żarliwej, pełnej pasji, prawdziwej był-jest-będzie NAJLEPSZYM. simple "

 

skoro to takie "simple" to nie ma tu nic do debatowania.

 

tumblr_inline_mrqh76Q4mv1qz4rgp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×