Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

a dzsiaj to czekam na wyjsci do znajomogo o godzinie 19, no i czekam na 3 w nocy kiedy to zarzyje sobie tabtletke pernayny ktoa mnie uspokoi, dzisiaj po tych wydarzeniech trzeba bedie zaaplokowac sobie solidna dawke benzo i juz nie moge sie tego doczekac.

 

-- 20 kwi 2014, 16:05 --

 

Generalnie chcialbym aby byla juz noc, aby bylo juz po swietach tego mania ronych zajec chce, no i tych rozmow na parkingu. One tak duzo mi daja.

 

-- 20 kwi 2014, 16:06 --

 

Haissem, jedze ale malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam cbr 1100xx i dzsiaj wytargalem go zimowego garazu. Mozna sie ustawic na jakas przejarzke tylko na razie mam problem odpaleniem, a najlepiej sie go odpalalo od samochodu, Niestety samochod dzisiaj w trasie sie zespol. Siadlo ladowanie, ale mam prostownik i dopoki nie bedie naprawione to moge nim jezdic po miescie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Niestety samochod dzisiaj w trasie sie zespol. Siadlo ladowanie, ale mam prostownik i dopoki nie bedie naprawione to moge nim jezdic po miescie.

Powiesz ile wyniosła Cię naprawa jak już zrobią? U mnie też chyba siadło ładowanie i chcę się dowiedzieć ile mniej więcej wynosi naprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×