Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Auman, okropieństwo :zonk:

Ja o 11:00 jadę na rodzinny zjazd i jestem pozytywnie nastawiony. No ale u mnie będą tylko członkowie rodziny z okolicy, których dosyć często widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, ja ich też często widzę bo to brat i siostra z rodzinami, więc sami najbliżsi

 

-- 20 kwi 2014, 08:21 --

 

Postanowiłam że przez święta będę ograniczać jedzenie, a co 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już po śniadanku. Czekam aż rodzice wrócą z kościoła i latam od okna do okna.
--

 

Co Ty masz z tym lataniem od okna do okna? Dalej masz jazdę, że policaje po Ciebie przyjdą?? Jesli tak to znaczy, że leki , ktore masz nie dzialają, niech Ci psychiatra zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już po śniadanku. Czekam aż rodzice wrócą z kościoła i latam od okna do okna.
--

 

Co Ty masz z tym lataniem od okna do okna? Dalej masz jazdę, że policaje po Ciebie przyjdą?? Jesli tak to znaczy, że leki , ktore masz nie dzialają, niech Ci psychiatra zmieni.

Chciałem przyśpieszyć wizytę u psychiatry, ale moja pani doktor ma urlop i wraca dopiero 8 maja, a rodzice nie chcą się zgodzić na pójście do innego lekarza, bo mówią że przez pół godziny trwania wizyty nie zdążą opisać całego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haniu, pamiętaj to Ty zdobywasz świat, a nie świat Ciebie. Nie załamuj sie porażką, wypłacz swoje, wyżal sie, wyrzuć te emocje. Życie nie zawsze idealnie sie toczy, ale jesteś mądrą, inteligentną kobietą, dasz radę.

Też mialam do siebie żal, ale wszystko obróciło sie w dobrą stronę, nie poddałam sie, i zobaczysz, przyjmiesz kiedyś to na sucho

Iza, bardzo Ci dziękuję za ciepłe słowa, jesteś kochana:* Wczoraj się wypłakałam, dziś postanowiłam zerwać z przeszłością, odciąć się zupełnie, i żeby jakoś pozbyć się tej depresji, uciekam w pracę i naukę. Fajnie, że mam was tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ja mam 100 ale nie wiem czyby nie było lepiej na większej dawce. Teraz się czuję dobrze jak wzięłam 100 na raz+ solian

 

-- 20 kwi 2014, 08:48 --

 

amelia83, a co bierzesz? olzapine i seronil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×