Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Faraway, Ja się dzisiaj wyspałam, dzięki tabletce...Rano ciężko mi było się dobudzić, ale dałam radę, kawa pomogła. Zaspana się nie czuje, ale taka zmęczona jestem po spacerze chyba. Moja mama jeszcze w pracy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, Właśnie spałam długo po tych nowych tabletkach, już nie pamiętam kiedy tak spałam, nie mam siły bardziej z powodu depresji chyba, taki dół, że za co się nie wezmę to nie mogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, :roll: Jak pomyślę ile musisz czekać na pójście do lekarza to mi słabo. Wiem,że nie chcesz jechać do szpitala, ale czemu rodzice nie chcą się zgodzić, żebyś poszedł do innego chociaż raz to zupełnie nie rozumiem skoro nie czujesz się dobrze :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, :roll: Jak pomyślę ile musisz czekać na pójście do lekarza to mi słabo. Wiem,że nie chcesz jechać do szpitala, ale czemu rodzice nie chcą się zgodzić, żebyś poszedł do innego chociaż raz to zupełnie nie rozumiem skoro nie czujesz się dobrze :roll:

Rodzice nie chcą się zgodzić na pójście do innego lekarza, bo mówią że przez te pół godziny trwania wizyty, nie zdołają opisać problemu w całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, to Ty miałeś wypadek samochodowy z bratem? Miałeś inny nick ale nie bardzo pamiętam jaki.

Tak, to ja miałem ten wypadek. Wcześniej miałem nick Marcin20.04, potem Berwick, potem znowu Marcin20.04 i teraz Auman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes aspie ?

Sam już nie wiem czy jestem. Pani doktor powiedziała że nie jestem, a w szpitalu powiedzieli że jestem. A avatar mam taki, bo "Mary i Max" to mój ulubiony film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×