Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiemuś dziadostwu zachciało się nagle kwitnąć i jako alergik muszę się teraz męczyć zatkanym nosem, uszami, zapaleniem spojówek i kaszlem.

Mam już umówioną na jutro wizytę u lekarza, to może da mi jakieś tabsy (jeśli nie uduszę się do tej pory :roll: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, mnie czeka budowanie wszystkiego od podstaw juz czwarty raz, tak wiec mam wprawę tylko siły i nadziej coraz mniej, tym bardziej ze czas działa na moja niekorzyść...

 

-- 30 mar 2014, 19:27 --

 

Kestrel, tej kropelki to potrzebowałbym cysternę, u mnie wszystko rozjebane w drobny mak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, dam znac kiedy masz zaplanowac zaladunek, jeszcze szpital mnie czeka 5 tygodni a co ja tu bede kleił, samoloty z papieru..

Nefertari, własnie z perspektywy czasu patrze iz pewne schematy powtarzaja sie w moim zyciu ale czym jestem starszy tym bardziej zaczynam watpic w powodzenie kolejnych prób naprawy tego co zniszczone i tak do usranej smierci, az do zajebania mam to wszystko naprawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, którzy ciągle narzekają i ci, którzy wg mnie chyba wręcz uwielbiają się dołować, albo być może jest już to jakiś rodzaj niekontrolowanego nawyku :silence: i ci, którzy na siłę starają się być lubianymi przez wszystkich i wszędzie jest ich pełno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, którzy ciągle narzekają i ci, którzy wg mnie chyba wręcz uwielbiają się dołować, albo być może jest już to jakiś rodzaj niekontrolowanego nawyku :silence: i ci, którzy na siłę starają się być lubianymi przez wszystkich i wszędzie jest ich pełno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×