Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

DwaGuziki, u mnie to akurat osoba w podeszlym wieku. Rozumiesz inne przyzwyczajenia, porozrzuca cos, nie zauwazy, podloga ochlapana o toalecie nie wspomne. Codziennie z cifem i mopem biegam i czyszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, u mnie to akurat osoba w podeszlym wieku. Rozumiesz inne przyzwyczajenia, porozrzuca cos, nie zauwazy, podloga ochlapana o toalecie nie wspomne. Codziennie z cifem i mopem biegam i czyszcze.

 

No to przerąbane ... :roll:

Ja zaś mieszkam z teściami ... oh jak ja bym ich z chęcią powyduszała :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, u mnie to akurat osoba w podeszlym wieku. Rozumiesz inne przyzwyczajenia, porozrzuca cos, nie zauwazy, podloga ochlapana o toalecie nie wspomne. Codziennie z cifem i mopem biegam i czyszcze.

 

nie zazdroszczę.

Ja mieszkam ze starą syfiarą, inaczej tego nazwać się nie da. Nie dość, że wszystko jest zachlapane, to brudzi nam fekaliami na złość.

 

Wkurza mnie ogrom zadań domowych. Nikt nie ma prawa tyle zadać - mówcie sobie co chcecie. Ja już jestem wyczerpana. Nie dość, że z utęsknieniem czekam na weekend, to i tak jestem 'do tyłu', bo wszystkiego nie zdążam robić przez te 3 dni. Niech tę kobietę wreszcie ktoś dorucha, bo widać, że kryzys wieku średniego jej odbił i robi za starą pannę-wiedźmę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi "rodzice" (którzy nie mają prawa nawet się tak nazywać). Nie muszą nawet nic robić, wkurza mnie samo to, że są i żyją. Nienawidzę ich.

To, że będę musiała się uczyć przez cały weekend i później przez pół tygodnia :? Bo mam w następnym tygodniu 4 klasówki.

To, że nie mam co zrobić ze sobą i nie widzę sensu życia, a ten stan utrzymuje się u mnie bez przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...że uniwersytet nie wysłał jeszcze stypendiów. Nie wiem na co czekają, ale jak w poniedziałek nie będzie go na koncie, to czeka ich konfrontacja ze studentami, a ze mną to na pewno. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

1. Nawet jeśli kiedyś jakimś cudem znikną mi wszystkie pryszcze, a czoło przestanie się świecić niczym wysmarowane masłem, to i tak będę musiała w dalszym ciągu smarować się jakimś zjebanym fluidem, bo zostają mi blizny. :(

2. KAŻDY stanik mi się przesuwa, nieważne, czy ułożę w nim piersi czy nie, czy zapnę go mocniej czy luźniej, ani czy ramiączka są mocno podciągnięte czy wręcz przeciwnie. :evil: KAŻDY mój stanik przesuwa na boki i podciąga, muszę go co chwilę poprawiać. :evil: To pewnie wina małych piersi. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Poza tym wkurza mnie, że kogoś kocham. :evil: Że zawszę muszę kogoś kochać, za każdym razem kogoś, kto nie chce mnie. I że tak szybko się zakochuję. :evil: Wkurza mnie, że ta osoba mnie nie chce, a woli inne. Jeszcze pożałuje. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×