Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

DwaGuziki, DwaGuziki, To jest w ogóle morderstwo idealne jak pisała magnolia84, jakiemuś "sercowcowi" zostawić właczonego kompa na noc z głośnikami na full . I nikt nie dojdzie przyczyn. No chyba że w prokuraturze będzie pracował jakis były informatyk 8)

A idąc tym tropem, jak by wyglądała przyczyna zejścia w takim akcie zgonu?? Avast by było wpisane? :shock:

 

 

:mrgreen::mrgreen:

 

"przyczyna zgonu - zatrzymanie akcji serca z powodu aktualizacji bazy wirusów .... "

 

tylko czyich ... :lol::lol::lol:

Brzmi jak zakarzenie sie wirusem HIV przynajmniej :P

 

Jak w kryminale - element zaskoczenia, tajemnica ... mozna jeszcze podciagnąć upozorowanie zabójstwa ... 8):lol:

 

-- 23 mar 2014, 13:51 --

 

magnolia84 takie wywalenie w kosmos to by się mojej teściowej przydało 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jesteś pewien czegoś mocno i zaraz już niebawem wybije oczekiwany końcowy czas, gwizdek zakończenia tego. A tu nagle wyślizguje ci się to z rąk jakby ktoś zawzięcie starałby się aby to ci wypadło. Myślisz sobie kvrwa miałem to w ręku od początku to nie wypuszczę do końca. Ale kvrwa grubo mylisz się, bo życie to weryfikuje swoimi złotymi pojebanymi zasadami niewytłumaczalności.

I weź tu kvrwa nie wkurwiaj się, weź tu bądź opanowanym stoikiem. No opanuj sam siebie w niewytłumaczalnych dążnościach tego losu. Ja pierdole agresor mi się włączył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odrastająca grzywka, którą muszę ciągle jakoś wplątywać w resztę włosów :evil:

 

Jak miałam prostą grzywkę, to też dostawałam kurwicy, jak odrastała. Teraz ścięłam na skos - ładnie się układa na bok i nie przeszkadza długość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że ciągle coś odkładam na potem, że ludzie którzy są dla mnie mili, przestają takimi być.

Że czasami nie myślę tylko coś palnę- np. dzisiaj w czasie odpowiedzi, wiedziałam o co chodzi a powiedziałam taka głupotę że tylko ręce załamać.

No nic następnym razem się nie dam:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×