Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

buka, możesz się odczepić ?.

Zauważyłem, że lubicie tak po kimś jeździć.. Ale dzieje się to tylko wtedy, gdy ktoś ma inny pogląd.. widzi coś inaczej niż wy.. Gdzie tu wyrozumiałość ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lonely94, nikt tu po nikim nie jeździ ;) sama byłam kiedyś przewrażliwiona na tym punkcie jak miałam niską samoocenę i też tak myślałam potem nabrałam dystansu i zrozumiałam że to po prostu takie poczucie humoru.

A ja jestem przewrażliwiony ? ;O. Co chwilę dowiaduję się nowych wiadomości o sobie ;O :roll: .

Takowe ocenianie proponuję zostawić dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, przestańcie mnie oceniać (jakkolwiek..).

Ja oceniam ?, yyy :?, pozostawię to bez komentarza ; ].

 

Odnośnie tematu..

Wkurza mnie pewne towarzystwo na forum..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie dzis wkurwiła taka szmattaa brzydka jak kupa...klientka...zyczę jej szczerze wszystkiego najgorszego z całego serca....za ból jaki mi sprawiła

moje zyczenie sie spełni-głupia pizda :twisted:

 

-- 20 mar 2014, 17:05 --

 

przes takie mendy oddechciewa sie zyc

 

-- 20 mar 2014, 17:15 --

 

niech szlag ja trafi....niech dopadnie ja nerwica i deprecha :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten pierdolony elektroniczny szrot sprzedawany w tym kraju, gniazda słuchawkowe wyrabiające się od normalnego użytkowania a w dodatku skurwysyn na skurwysynie w serwisie, który zażąda sobie 50 zł za chujoekspertyzę i życzliwie zaoferuje wymianę po 'arcykurwa promocyjnej' cenie, rany jaka szkoda, że nie mogę osobiście złożyć takiej reklamacji i poczekać chwilkę żeby usłyszeć legendarne 'wina klienta' i naliczenie kosztów żeby móc z rozkoszą wpasować gościowi do mordy ten złom i poprawić butem, co za pierdolone chujowe czasy, w których nie można się bronić i dać każdemu kto próbuje cie tak bezczelnie rypać to na co zasługuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie listonosze z poczty polskiej. Zostawiają awizo mimo iż zawsze jest ktoś u mnie w domu. Muszę specjalnie chodzić do UP i czekać w kolejce.

Ja mam znakomitego listonosza, potrafił w dniu wchodzenia do sprzedaży mojego miesięcznika przynieść mi ze sklepu pocztowego :D

 

Wkurza mnie moja babka. Nie dość, że to wielka syfiara, to przed chwilą spaliłaby mi chałupę :roll: Całe szczęście, że dziś źle się czuję i zwolniłam się ze szkoły, bo nie wiem co by było :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właściwie w tym momencie nie czuje jakiś emocji, ale wkurwia mnie ogólnie większość ludzi, pierdoleni hipokryci w niedzielę do kościółka i wielce wierzący w nauki Chrystusa, a tak naprawdę to drugiego człowieka by w łyżce wody utopili. Większość rozmów to plotkowanie na czyiś temat. Jak człowiek jest spokojny czy czymś innym różni się to najchętniej by go hieny zagryzły :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właściwie w tym momencie nie czuje jakiś emocji, ale wkurwia mnie ogólnie większość ludzi, pierdoleni hipokryci w niedzielę do kościółka i wielce wierzący w nauki Chrystusa, a tak naprawdę to drugiego człowieka by w łyżce wody utopili. Większość rozmów to plotkowanie na czyiś temat. Jak człowiek jest spokojny czy czymś innym różni się to najchętniej by go hieny zagryzły :evil:

Skąd masz takie statystyki ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Wkurza mnie, że moja kotka nie chce wrócić do domu, a tylko cały czas ucieka przede mną i mamą (dla kotki to taka zabawa w berka). :evil: Trudno, będzie nocować na dworze, w ulewie, burzy i głodna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten głupi świat. Nie spodziewałem się, że tego "zła" będzie tak dużo w tym dorosłym świecie!! Wszędzie kurva głupota, frajerstwo, złodziejstwo, kurestvo, kłamstwo, chamstwo, a tak mało pozytywnych przypadków. Nie no kurva pięknie! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×