Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Obłudni ludzi a najbardziej obłudni radykalni katolicy, którzy prowadzą propagandę jednocześnie okazując się kompletnie żałosnymi ludźmi.

 

Muszę to napisać bo już mózg mnie boli. :( W tym tygodniu spotkałem się z jedną znajomą. Nie no nawet nie brzydka dziewczyna. Ale jaka ona święta, religijna... Cały czas, a spotykam ją dość często mówi i komentuje: kolego nie przeklinaj, nie nadużywaj alkoholu, nie zażywaj narko, nie rób tego, tamtego, jak oni tak mogą czynić tyle zła, ile jest zła na świecie, jacy ludzie, w tym nasi inni znajomi są źli postępując tak nie moralnie, dodatkowo kilka lat temu broniła krzyż pod pałacem. :lol: Komentowała mniej lub bardziej poważne sprawy, które mogą być oceniane jako "trochę negatywne" aż po "bardzo patologiczne" w otaczającym nas świecie i najbliższym środowisku. A tu nagle popołudniowe spotkanie na imprezie u znajomych i długa rozmowa. Koleżanka chyba po najwyżej dwóch piwach się ładnie określiła czego ode mnie chce :roll: Nie no jaka ona święta, a raczej "świętobjebliwa" hehehehe Teraz się z tego śmieje bo jestem na prochach ale ja już muszę k... zmienić środowisko bo zwariuje! Nie wiem jakim prawem trafiam na takich świrów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurvica mnie łapie, noż czemu przyszło mi żyć na świecie pełnym debili?

 

Jak można z nami stale współpracować od dobrych kilku lat i przy KAŻDYM zleceniu pytać czy cena jest netto czy brutto, nawet mimo kartki witającej klientów w drzwiach z informacją że WSZYSTKIE CENY SĄ PODAWANE NETTO? Czy ci idioci myślą że nas "złapią" i za którymś razem powiemy "brutto" i zaoszczędzą te kilka groszy??

 

Jak można przychodzić z projektem na banalny baner, tzn - z POMYSŁEM na projekt, prosić o doradzenie bo "pan się lepiej na tym zna, robił pan takie już dziesiątki razy" po czym kwestionować każdy najdrobniejszy element projektu, i odrzucać wszelkie sugestie typu czarna czcionka będzie prawie niewidoczna na czarno-zielonej trawie na grafice i z metra będzie nieczytelne. Nie, tak ma być. Kurrrrrwa to jak tak ma być to po ch.... się mnie o zdanie pytać??

 

Fucking idiots.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jebię nooo wkurza mnie to, że jestem kompilacją najdurniejszych i najbardziej obciachowych cech, jestem po prostu FRAJEREM

już mi słabo i śmiać się chce, no trudno no trudno, ktoś MUSI też być tym loooooooserem!>ERdxcnvxmvcndlfzjngoRGNFVMXZFNG

ja pierdolę, wiecie, co jest najgorsze, otóż to, że ja się wciąż i ciągle nie mogę z tym faktem pogodzić i ciągle próbuję coś robić i udawać że nie jestem ale tu prawdy nie oszukasz i co chwila, no właśnie, ehhh co chwila staram się ukryć ten debilizm i sama zaczynam nawet wierzyć, że nie, nie jestem, ale życie szybko pomoże mi udowodnić, że jednak jestem po prostu FRAJER-POMPKA, jeleń żółtodziób gapa trąba głuptas faja L O S E R .

no żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, ech tez sie zawsze wkurzam jak dzwonie lub pisze do jakiejs osoby i nie dostaje odpowiedzi.

No właśnie. Tym bardziej, że sporo nerwów mnie kosztuje zatelefonowanie gdzieś tam do kogoś. A ktoś ma to w dupie i nie odbiera. To poco do chuja tel. komórkowe są :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że we wszystkim doszukuje się problemów, nawet w tym że mogłoby ich nie być, ehh :roll:

Że mając mnóstwo planów, zbyt wolno posuwam się do przodu :roll:

Że uśmiecham się do ludzi... (i udaje że wszystko gra), którzy obgadują mnie na prawo i lewo :blabla:

Że się pogubiłam w tym życiu i że to akurat ja :(

Że nie mogę sobie kupić wszystkiego co bym chciała.

Że codziennie jestem biernym palaczem i kiedyś mogę dowiedzieć się że mam raka płuc, mogę cierpieć i nie będzie to moja wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, 12 godzin zajęć na uniwersytecie. :hide:

O kurwa.. to współczuję i życzę wytrzymałości.

 

-- 17 mar 2014, 22:18 --

 

Wkurza mnie - wyścig szczurów, kolejki w sklepach, korki na ulicach, 8)

To samo. Doliczam tylko ludzi, którzy idąc chodnikiem szturchają mnie z każdej strony a mnie szlag trafia na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×