Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

mark123, fajnie, że masz pasję w postaci picia coli. Zawsze coś.

Bez coli nie czerpałbym już chyba nic pozytywnego ze swojego życia.

Nie spotkałem jeszcze napoju, który by mi lepiej smakował, niż cola; poza tym cola służy mi czasem do "topienia" w niej swoich problemów.

Witaj w klubie fanbojów Coli :) Czujesz się pobudzony pijąc Cole? Zawiera ona niewielką ilość kofeiny, "normalni" ludzie jej w ogóle nie odczują, ale np ja ze względu na to że nie piję kawy i mój organizm nie jest do kofeiny przyzwyczajony, wyraźnie czuję jej działanie po wypiciu Coli.

Mnie obecnie już nawet energetyki za bardzo nie pobudzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie jeszcze bezczelna młodzież? Nawet nie wiem czy to pod młodzież podchodzi.

 

Czasami przechodzę obok takiej jednej szkoły podstawowej.

Kiedyś jak szłam mijałam grupkę chłopaków, nie wiem ile mogli mieć lat (ok 11?) w końcu to podstawówka i jeden z nich mówi do mnie, jakby nie było o dużo starszej od nich, kompletnie obcej osoby "obciągniesz mi". Zatkało nie.

 

Jakieś 2 lata temu w zimie, też w tych okolicach, jeden z grupki chłopaków rzucił śnieżką w plecy starszej pani. Ja się go pytam " bije ci?". Odpowiedź: "bije".

 

O sposobie wyrażania się tych dzieci nie będę pisać powiem tyle, że uszy więdną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bei, rozstrzelać.

 

Szkoda nerwów na takich, ale jednak pasowało by żeby ktoś im jakieś dobre wartości wpoił.

To jeszcze takie dzieciaki, że przed kolegami zgrywają cwaniaka, a jakby co to nie wiadomo czy by z płaczem na skargę nie polecieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bei, od tego to są rodzice, chyba. Podstawówka to nic, gorzej jest jak przechodzi się obok gimnazjum...

 

Ano tak, rodzice rodzicami, a życie życiem.

Bedę się bała przejść obok gimnazjum ;) , powinni ustawiać wcześniej znaki ostrzegawcze: "Uwaga gimnazjum. W celu uniknięcia zgorszenia prosimy wybrać inną trasę." :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Minęło już 39 dni od ostatniego okresu, a nowego nadal nie ma. Nie ma to jak marnować podpaski (bo przecież to cholerstwo może przyjść o każdej porze dnia i nocy, gdziekolwiek będę). :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło już 39 dni od ostatniego okresu, a nowego nadal nie ma. Nie ma to jak marnować podpaski (bo przecież to cholerstwo może przyjść o każdej porze dnia i nocy, gdziekolwiek będę). :x

chyba coś za długi cykl. Do lekarza przejdz się

 

 

 

Wkurza mnie.

hmmm w zasadzie nic dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Ellwe, khaleesi, już o tym pisałam milion pięćset sto dziewięćset razy od zeszłego tygodnia - pójdę tylko i wyłącznie do endokrynologa-ginekologa, i nie na razie, ze względu na inne problemy (właśnie dlatego nie ma to być zwykły ginekolog).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, jak chcesz. To tylko i wylacznie Twoja sprawa. Wez tylko pod uwage, ze im szybciej tym lepiej i nikt tutaj tobie nie pisze niczego zlosliwie:)

 

-- 13 mar 2014, 02:04 --

 

Aurora92, jak chcesz. To tylko i wylacznie Twoja sprawa. Wez tylko pod uwage, ze im szybciej tym lepiej i nikt tutaj tobie nie pisze niczego zlosliwie:)

 

-- 13 mar 2014, 02:06 --

 

khaleesi, zlosniku tu:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że jak ostatni idiota zalałem wczoraj telefon ( zastepczy zreszta bo z pierwszym zrobiłem dokładnie to samo) i nie mam numeru do nowego pracodawcy, i niewiem o ktorej , kiedy gdzie mam sie stawić do pracy....no debil zwykły ze mnie. Także wkurza mnie moja głupota lub szatańskie zbiegi okolicznośći:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×