Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj masakra !Gula w gardle wrażenie jak bym miała się udusić !!!Masakra!!!Ratunku :why: niewiem czy jestem przeziębiona ...co dzień cała lista chorub mąż mnie już ignoruje od raka gardła do raka macicy i piersi a o trzustce nie wspomnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, pewnie mam , powodzenia kochana.. ;)

 

-- 25 mar 2014, 11:43 --

 

księżniczka, ja rowniez , jak stary stol skrzypie :D

 

-- 25 mar 2014, 11:44 --

 

Ellwe, Jaki masz drugi lek?

 

-- 25 mar 2014, 11:45 --

 

Mnie od tygodnia bola piersi niemiłosiernie..nie moge sie tknac..i mam dreszcze :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, mam najpierw spróbować Lamitrin a w przypadku gdyby pojawiło się uczulenie to Depakine i nie wiem czy tego drugiego nie kupić od razu, bo opinie są różne...na kążdego działa inaczej. Po Depakinie za to wypadają czasem włosy. Faktu, że po tym się tyje nie biorę pod uwagę, bo to akurat najmniejszy problem, nawet byłabym zadowolona :105: Kurde boje się truć tą chemią. :roll: Może spróbuję pozostać tylko na benzo doraźnie albo zmienię lekarkę?

 

-- 25 mar 2014, 11:55 --

 

księżniczka, mi też skrzypią, praktycznie cały czas jakbym była z drewna:) ale u mnie to chyba dlatego, że z obawy o zdrowie zaprzestałam praktycznie jakiejkolwiek aktywności fizycznej... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek wkręciłam sobie, że skoro zapisała mi leki które głównie zapisuje się w przypadku CHAD, to może mam a ona nie chce mi na razie toego powiedzieć :bezradny: Głupia ju nawet na fizycznych problemach się nie zatrzymuje tylko musiałam iść dalej :hide:

 

-- 25 mar 2014, 11:58 --

 

księżniczka, jestem z Ciebie dumna, że w ogóle rano cokolwiek robisz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta80, to są moje poczatki lekowe. Jak do tej pory brałam tylko benzo czyli Cloranxen, nie biorę go za dużo 1 lub pół tabletki co 2 dzień, czasem dwa dni z rzędu i przerwa a czasem w ogóle w zalezności od potrzeby. Teraz dostałam te leki i lekarka powiedziała, że jeśli po pierwszym pojawi sie jakakolwiek reakcja alergiczna to mam odstawić i zacząć brać ten drugi...i że nie mam pod żadnym pozorem czytac ulotek! no ale jak, skoro to jest silniejsze ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co obstawiacie, bolerke czy rozwalony kregoslup AZ TAK ?! @>@

niestety.... rak dupy.... :D

 

-- 25 mar 2014, 11:06 --

 

aaaneczkaaaa, a Ty jak sie da - to moze bierz mniejsza dawke ? (jak sie da dzielic leki) wtedy nie bedzie takich ubokow i moze sie powoli przyzwyczaisz?

 

-- 25 mar 2014, 11:07 --

 

kurde ja chyba tez sie przebadam na tą bolerke.

Chociaz nie wiem czego sie bardziej boje, bolerki czy pobierania krwii :shock::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, z bolerki to mam:

- ogolne oslabienie, a niektore dni, to czuje taka slabosc w miesnaich ze masakra

- kolowanie w glowie

- nadwrazliwosc na swiatlo i tak dziwnie mi sie nieraz patrzy, co prawda nie mam podwojnego widzenia ale i tak dziwnie

- stawi od czasu do czasu mnie bola, ale to nie wiem - bo to moze na zmiany pogody bardziej

- otumanienie :)

 

Co wiecej, mnie te najwieksze slabosci nachodza co jakis czas, np. 1-2 razy w miesiacu przez kilka dni. A niedawno wyczytalam, ze bakteria od boleriozy ma taki cykl, ze objawy sie pogarszaja co 3-4 tygodnie!

 

No ale kleszcz tez mnie nie ugryzl nigdy :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×