Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

no byłam u 8 nero w tym 2 dr n med itd.. badanie miałam takie wykonane przez nauro oiraz przez emg i mri głowy..

ale ja i tak wiem ze choroba musi sie rozwinac i dopiero zmienia zdanie..

poza tym zauwazlywłam sobie ze noge mam chudsza... i w jednym miejscu mam wgłebienie czyli zaniku miesi;/;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do dziewczyn ....O tą moją szyjkę macicy a o cóż by innego. Ja urodziłąm 5 lat temu ...do tej pory większych problemó nie miałam..teraz owulację mam bolesną ( 4 dni nawet) czasem boli szyjka i ten ból promieniuje do miednicy tak już któryś rok..ostatnio na szyjce wyczułam nierówność tak jakby część szyjki się wydłużyła . USG dopochowe i zwykłe miałam w lipcu ( ale ta nierówność nie występowała wtedy ) stąd moje pytanie czy taka nierówność świadczy o raku >> ? Czy może to być np. polip , mięśniak nie wiem sama ..nagle mi to wyskoczyło jakby wydłużenie i jest to twarde ..miała któraś tak? oczywiście idę do gina ale za ponad dwa tyg a już jestem kłębkiem nerwów ! PROSZĘ PROSZĘ o poradę was moje drogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem.. ale dopiero za 6 m-cy.

z drugiej strony znam diagnoze.. nie wiem po co mam isc za taki czas..' nie nawidze siebie bo sama sobie ja wywołałam...

 

-- 23 mar 2014, 20:50 --

 

Mam pytanie do dziewczyn ....O tą moją szyjkę macicy a o cóż by innego. Ja urodziłąm 5 lat temu ...do tej pory większych problemó nie miałam..teraz owulację mam bolesną ( 4 dni nawet) czasem boli szyjka i ten ból promieniuje do miednicy tak już któryś rok..ostatnio na szyjce wyczułam nierówność tak jakby część szyjki się wydłużyła . USG dopochowe i zwykłe miałam w lipcu ( ale ta nierówność nie występowała wtedy ) stąd moje pytanie czy taka nierówność świadczy o raku >> ? Czy może to być np. polip , mięśniak nie wiem sama ..nagle mi to wyskoczyło jakby wydłużenie i jest to twarde ..miała któraś tak? oczywiście idę do gina ale za ponad dwa tyg a już jestem kłębkiem nerwów ! PROSZĘ PROSZĘ o poradę was moje drogie

 

jak mozesz wyczuc nierównosc na szyjce:>???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aneczkaaaa, radzę udać się do psychologa lub psychiatry, bo z tego, co mówisz, masz wyraźne objawy nerwicy, depresji i hipochondrii... Ja też myślałam wiele razy, że umieram na raka i obawy pasowały idealnie. Teraz jestem w ciąży, schudłam ostatnio i co? Mma od razu umierać na raka?? Znajdź sobie może jakieś hobby lub coś, co spowoduje, że przestaniesz myśleć o chorobie, której na 99% nie masz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo tak bałam sie sm... choc objawy były wyimaginowane..i to był pikus przy czym takim jak SLA..

sama sie nakrecałam marnujac sobie i innnym zycie... i tym wywołałam sobie ta chorobe...

 

-- 23 mar 2014, 21:26 --

 

byłam u psycho i psychiatry bo byłąm w ciazy i nie mogłam bac lekow ale nic z tego;/;/;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że SLA to nie jest choroba, która powstaje w wyniku negatywnego myślenia. Nadal się nakręcasz, tylko już tak mocno wierzysz w to, że jesteś chora, że kwestionujesz nawet tylu lekarzy, tyle badań, tyle dobrych wyników...Wierząc mocno w chorobę, można stworzyć całą gamę objawów. Można stworzyć pseudo chorobę na tle psychicznym. Organizm tak uwierzy w coś, że zacznie to tworzyć, mimo że jesteś całkiem zdrowa. Naprawdę chciałabym, żebyś o tym pomyślała i udała się do nieco innego specjalisty. Nie neurolog, a psychiatra i terapeuta. Tu trzeba leczyć leki + terapia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuzzystoneto mnie tak teraz kluje z prawej i z lewej pod zebrem...i mam jazdy ehhhh....

minelo ci samo??

 

aga ja tez w ciazy schudlam...ale wtedy nie bylam w tkaim sanie jak teraz wiec sie nie przejmowalam...synus byl duzy 4.300kg i ciagnal z mamuni...

 

aneczkaaa potrzebujesz pomocy lekarza....jakis lekow aby sie wyciszyc....bo sie wykonczysz a jestes mloda osobka...nie myslalam aby pojsc do jakies poradni psycholo lub psychiatry???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta80, moja Malutka bedzie miała max 2,5kg, al teraz chudne pewnie dlatego, ze duzo spaceruje mimo bólu i zmęczenia.:)

 

aneczkaaa naprawdę tylko psycholog lub psychoterapeuta Ci pomoże, bo wątpię, żeby to było SLA. Zastanów się nad wizytą u tego typu specjalisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×