Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

evvelinka, o kurde, serio z tym alkoholem i bolerką? No ladnie... :-/ ale co, Ty tez sie jeszcze nie badalas na bolerioze?

Ehh no wszystko pasuje jak nic!!! Tylko kleszcza nie mialam, ale po pierwsze moze mialam - a nie zauwazylam. A po drugie, to chyba tez moze byc od jakiegos komara czy muszek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylam ze jest ze mna coraz gorzej. Tak sie zakrecilam w swoich lekach. Wyslalam maila di gina z wynikiem i pytaniem czy zzapsize mnie na lapariskopie a on mi piszse ze: wynik nie ptwierdza endometriozy ani nowotworu ale wieczorem zajrzy do mojej kartoteki i napisze mi maila co robimy. No i nie wiem jak to rozumiec...koles nie ma swiadomosci ze napisal to do osoby z nerwica lekowa...to po cholera ja robilam ten marker i sie stresowalam??? Kurde niec mnie pociachaja i sprawdza czy ta cholera endometrioza mi siedzi tam czy nie. Chce wiedziec na czym stoje. Z tego wszystkiego wymiotowalam i poryczalam sie w pracy. Jak mozna miec tak chora glowe??? :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, wiem kochana ale ja nie panuje ostatnio nad lekami. Przejely nade mna kontrole i mysle o najgorszym nawet juz nie o endo. Cholera jedno glupie zdanie i grzebanie w imternecie i jest zle. Wlasnie wracam do domu glowa mi peka, jest mi niedobrze i chece mi sie beczec a pidalam ci dzisiaj ze rzadko placze. Jeszcze chlopak mojej kumpeli dowiedzial sie ze sie lecze i z dupt wyjezdza mi z tekstem ze jestem wariatka. No cholera jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, przez siedem lat wszystko jest mozliwe. mojej siostrze przez rok pogorzszylo sie z 0 do -2. Ktos w Twojej rodzinie ma problem ze wzrokiem. Mi tez sie co jakis czas pogarsza wada. zycie, komputer

 

 

Ale w szoku jestem ze sie pojawilas bo dawno Cie nie bylo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, ale masz 2 oka... tylko z -0.5 roznicy... a ja jedno -3.75!!!!!!!!!!!!!!!!!! drugie tlyko -0.75 !!!! :P! ( to -3 roznicy miedzy obami okami xD) Tylko jedno mi pierodlnelo :D?

no ja na studia jak szlam ( 5 lat temu) mialam -1.5 :P na lewe a -0.25 na prawe ....... ale to nie dziwne :D? niby jak sie urodzilam, to glowke tylko na lewa stronę kladlam.... i mam zrenice w kształcie elipsy tma a nie kolka :P normalnie nei widac, ale komputer wyczai roznice :P.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ty kontakty nosisz czy okulary? bo jak okulary to jak to jet? w jednym grube szklo, a w drugim ciensze????? ;)))

Kurde ja to teraz ciagle na lewej stronie spie, inaczej nie moge zasnac, i boje sie, ze jzu mam kregoslup neizle wygiety i zawsze jak do pracy pojde to taka czuje sie napuchnieta z lewej strony pod okiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde czekam na maila od gina i nie moge sie doczekac zaraz mi sie znowu zachce rzygac. dobrze ze mi chociaz troche minelo po fajkach i piwie.

 

Wiecie co w ogole to jakas dziwna jestem bo tak sie boje o swoje zdrowie i przezywam ale jak sie zdenerwuje to pale papierosy i sobie wypije piwko albo wino. Zero logiki. A watroba i pluca to co? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×