Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Ellwe, mojej koleżance robili test na boreliozę jak zaczęła cierpieć na bóle pleców bez żadnych konkretnych przyczyn. Wynik wyszedł niejasny ale uznali ze to jednak nie borelioza, ewentualnie jakiś kontakt z tym patogenem.

Poza tym, ponoc jak kleszcza wyjmie się w ciągu pierwszych godzin to jest ok, bo on potrzebuje czasu żeby się wgryźć i zacząć zakażać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, zrob test na borelioze , ja mialam robiony bo nawet takie lęki i nerwice i bole rozne moga od niej byc . Popros o skierowanie do zakaznego to Ci na fundusz zrobi.

 

-- 19 mar 2014, 13:34 --

 

Sama do siebie ws klepie gadalam :shock::lol: Kabaret normalnie ale zakupy zrobilam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Właściwie to wybierałam się do rodzinnego, ale myślisz, że da mi bez problemu do tego zakaźnego skierowanie? Bo cholera ja już tyle kasy wydaję prywatnie na badania, że mam dosyć wolę coś innego sobie kupić szczerze mówiąc.

 

A o czym sobie opowiadałaś w tym sklepie? ;):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, wiem, wiem i pójdę rzeczywiście. A powiedz mi jeszcze, czy ty np. nie masz bóli mieśniowych w pewnych dniach cyklu np. bo przy endo też wszystko podobno może boleć? Sama już nie wiem. Najgorsze, że nie potrafię odróznić objawów rzeczywistych od somatyznych przy nerwicy. W sensie, rozumiesz? :mrgreen: bo sama się zakręciłam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, wiesz teraz na lekach od gina to nie mam takich boli ale bez leczenia to mnie tak bolao ze sypialam w wannie czasami bo tylko goraca woda mi pomagala troche na bol ale ja mam cala jame brzuszna w zrostach i macice przyrosnieta do zatoki douglasa, ostatnie stadium endometriozy niestety bo lekarze sie nie umieli wyanzc a ja cierpialam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy to witaj w klubie.. ja mam wszystko ze sobą pozrastane, też ostatnie stadium. u mnie na początku straszyli nowotworem, a jak mdlałam z bólu w czasie okresu mówili, że wiele kobiet tak ma. jak mnie zaczął boleć jajnik, że nie mogłam spać sama poszłam prywatnie i domagałam się usg. Pierwszą operację miałam w centrum onkologii.. niezapomniane wrażenia do końca życia z tej umieralni.

też planuję iść się przebadać w kierunku boreliozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe no Tez mysle ze to Od watroby tzn tak sie pocieszam((;

 

Emma no Tez sie pocieszam ze onkolog mial Racje bo ma wieksze Doswiadczenie!3 ray u niego bylam juz patrzyl jak Na wariata;)I mysle ze gdyby cos podejrzewal to by sugerowal wyciac wezly itd a on Kazan do psychiatry isc itd((;

 

Ja sie Na bolerioze badalam I jest ok;)toksoplazmoze Tez robilam I kal Na grzyby min candida...

 

-- 19 mar 2014, 15:07 --

 

Emka sorry bo Emma napisalam;))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja latam po lasach nontoper :D i sie nie przebadam na bolerioze! a co ! a moj kolega mial pol roku plame po kleszczu,... taki wulkan twardy xD.... ZAPIŁ. xD hahahaha

 

 

Ja mam dzisiaj jazde na raka kości, boli mnie od wcozraj Lewa nozka :( oby na zmiane pogody :( piszczel calkiem na sordku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, a ja właśnie nie chodzę i boli... Buuu

 

Byłam z takim zgrubieniem na łydce u 3 lekarzy rodzinnych - powiedzieli, że wg nich to nic, byłam u chirurga - stwierdził że nic nie czuje, a ja czasami czuje tam taki lekki ból - i już jazda. Albo oni maja w dupie, albo mnie ta hipo zjada;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×