Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

księżniczka, ja też teraz siedzę w domu na L4, a za chwilę macierzyński, więc też jestem taki a'la nierób :D

 

Co do chorób to mi ostatnio troche mniej dokucza ten problem, za to jakaś dziwna deprecha mnie wzięła :( cholera wie skąd...

 

A u mnie właśnie szykuje się grillek ^^ zapraszam głodomorki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, ta prace co mam moze byc w koncu to moja ale marze jeszcze o swojej dzialanosci w innym kierunku ale to sie wiaze z wyjsciem do ludzi to by mi sie przydalo moze kiedys sie uda oczywiscie jesli faktycznie mam tylko nerwice ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak to bedzie :((( martwie się trochę, ciągne 2 kierunki dziennie na raz. w czerwcu magisterka, a za rok inzynier...... wiec teoretycznie mam jeszcze 1.5 roku ale wole juz po obronie mgr czegos szukac.... moj tż ma własna dzialanosc.... ale nie chce z nim pracowac -.- ile mozna te sama morde ogladac ehhhh chociaz zeby bylo te 1500 na reke i ogarniety szef/szefowa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie pracuje na obecna chwile i wlasnie dumam jak tu isc do pracy jak moja nerwica lękowa mi na to nie bardzo pozwala poki co. :shock::bezradny::why:

 

-- 14 mar 2014, 16:54 --

 

Kn24, a moge wiedziec jaka prace wykonujesz? Tez chyba bede musiala pomyslec o czyms w domku.

 

-- 14 mar 2014, 16:55 --

 

aga9115, cio tam bedziecie grillowac ? juz mi slinka cieknie :mrgreen: a wogole to buziak Kobieto! :******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, ja kocham zwierzeta.... i jem je także.....

Kurde wy wszystkie pracujące.... a ja taki leń nierób, studencik pier***ny xD

Mnie to chyba nikt do roobty nie wezmie....

 

Witam w klubie "Leżących całymi dniami do góry kołami" :mrgreen:

 

też studencik ?? czy korzystający z dobrodziejstw zasilkowych xD? hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kn24, moj brat tez prowadzi sprzedaz internetowa i tak jak nieraz mu pomagalam to fajnie tak, pakowac te paczki itd :D nie ma szefa nad glowa ani nic. Jak wroce to chyba tez sie w to wkrece troche.

 

-- 14 mar 2014, 16:08 --

 

Kurde poszlam na poczte, zeby sie troche rozbudzic, ale nic to nie dalo. Dalej oczy zamykaja mi sie dosłownie caly czas. I zaczelo mnie ssac w zoladku to ugryzlam kanapke ale mam schize, ze tez mam cos z cukrem, jaką glikemie i od tego te oslabienia i sennosc :(

 

-- 14 mar 2014, 16:09 --

 

albo to przez okres.. macie w trakcie okresu taką meeeega sennosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa :D:D ja nienawdze motoryzacji... 6 razy zdawałam na prawko i nadal nie mam...;/ a nie uwazam sie za kaleke, no ale trudno :D widac to nie dla mnie, a pierdole iw iecej zarobic im juz nie dam :D przeprowadze sie na stale do R. to moze tam .... ale odechcialo mi sie szczerze... szczegonie jak na egzaminie jezdzialm srednio od 50-80 minut... przesada....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kn24, o to super :) tylko jak taka prace znalezc? :?::?::?:

 

-- 14 mar 2014, 17:30 --

 

Kn24, ja teraz tez nie biore nic z lekow ale przymierzam sie do sertraliny , tyle ze ja mam klopt z tolerancja lekow iz azwyczaj konczy sie tak ze leze jak niezywa tudziez zombiakuje okropnie i efekt leczenia nerwicy zaden bo leki trzeba odstawiac , zaczelam psychoterapie w styczniu pod koniec i tak licze ze moze to mi cos da :) Raz juz dzieki samej psychoterapii wyszlam i mialam 17 lat spokoju .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, musisz sobie pomyslec co bys chciala sprzedawac :) i czy bylyby to produkty jakies wlasnorecznie wykonane jak niektore dziewczyny to robia ze szyja spodniczki czy maskotki recznie albo inni zagłowki czy byłby to towar zamawiany od kogos niekoniecznie z Polski i sprzedawany tutaj :) duzo osob sprzedaje towar zamawiany spoza Polski to jest fajna praca tylko musisz pomyslec co bys najbardziej chciala :) prawda jest taka ze wszystko sie praktycznie sprzedaje :)

 

co do lekow to ja mam przepisane az 4 i zaraz Wam powiem jakie: Amizepin,Lafactin, Fluanxol i jeszcze jedne tabletki ale zapomnialam nazwe w kazdym badz razie ostatnio jak je bralam to dzialaly fajnie i co najwazniejsze nie oglupiajaco :) bo u mnie oprocz tego ze mam problemy z tymi chorobami to mam jeszcze wiele lekow niestety czasem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, sama terapia Ci pomogla czy leki tez? ja tez mam terapie ale na razie licze ze leki mi bardziej pomoga :)

 

-- 14 mar 2014, 16:40 --

 

Miro, tyle lat na samym benzo? ale regularnie czy doraznie w czasie lekow i atakow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, to ja bez lekow tyle mialam :o

 

Kn24, kurcze to musze Ciebie podpytac kiedys dokladniej o ta sprzedaz, ja ksiegowa jestem ale nie wyobrazam sobie teraz worcic do pracy na 8 godzin dziennie . Talentow tez nie mam zbytnich zeby cos wlasnorecznie uklecic i sprzedawac :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 razy zdawałam na prawko i nadal nie mam...;/
aaa. uwielbiam Cię, myślałam że tylko ja tak mam :roll:

 

platek rozy, masz może jakieś hobby, albo coś takiego co potrafisz robić i mogłabyś sprzedawać, nie wiem, np zdolności plastyczne, pieczenie?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×