Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, próbuję trzymać się jakoś bo nic innego mi nie zostało :) możliwe, robię teraz cokolwiek by nie myśleć o tym, wziełam się za rysowanie dla funu, ale mój chory perfekcjonizm nie pomaga :bezradny:

 

właśnie się kapłam że matka choć poszła z receptą kupiła inne leki srslyyyyyyyyyyyyy D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, próbuję trzymać się jakoś bo nic innego mi nie zostało :) możliwe, robię teraz cokolwiek by nie myśleć o tym, wziełam się za rysowanie dla funu, ale mój chory perfekcjonizm nie pomaga :bezradny:

Tez masz tak ze jak od poczatku nie jest super to sie wkurzasz albo masz ochote poddac?

 

-- 24 gru 2013, 12:03 --

 

Wkurza mnie pogoda... leje, wieje :roll:

innej tu nie ma przecież wiesz :-[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Moi rodzice - od rana kłócą się o byle gówno, a potem przy kolacji będą udawać, że wszystko jest ok (nie licząc fochów ojca i docinków mamy pod jego adresem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, u mnie jest podobnie. Ojciec od rana lata i się czepia o byle co, drze się bez powodu. Mama jak zwykle przeżywa, że ona tu w ogóle nie ma świąt. Mam tego dość serdecznie.

Poza tym babcia, której się popieprzyło wszystko i upiera się, że Wigilia była wczoraj oraz mój drogi wuj, który po 4 dniach picia pod sklepem wrócił do domu i awanturuje się z babcią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, próbuję trzymać się jakoś bo nic innego mi nie zostało :) możliwe, robię teraz cokolwiek by nie myśleć o tym, wziełam się za rysowanie dla funu, ale mój chory perfekcjonizm nie pomaga :bezradny:

Tez masz tak ze jak od poczatku nie jest super to sie wkurzasz albo masz ochote poddac?

 

-- 24 gru 2013, 12:03 --

 

Wkurza mnie pogoda... leje, wieje :roll:

innej tu nie ma przecież wiesz :-[

 

 

jak rysuję na tablecie to tak, jak ołówkiem to wiem że nie bedzie super ale rysuję bardzo szybko więc zdąrzę narysowac zamiast wszystko rzucę

 

Tutaj słonko na całogo.. przy moich lękach i walącym sercu na całego wolałabym deszcz :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się wspaniała Wigilia. Mój powalony ojciec od godziny naprawia traktor nie wiem czemu akurat teraz. Zawsze tak jest, kiedyś naprawiał w Wigilię kran, który rzekomo ciekł, ale po ,,naprawie'' naprawdę zaczęło się z niego lać. Mama lata po domu i złorzeczy na ojca. Nie ma co, super święta będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×