Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Ta reklama wyskajujacza kazydm razem po orwaciu nowej strony doprowadza mnie do szału!

Ten Wredy i natrętny sposob reklamowania na pewno nie wpływa pozytywnie na postrzeganie firmy.

Nawet nie wiem, co oni tam reklamuja tak wiec efetywnosc zerowa.

 

-- 12 paź 2013, 02:27 --

 

o kurcze sam napisałem posta na ten temat. nie wiedziałem ze juz ktos napisał. Zaintalowałem adbocka i pomogana ta reklama. Dark Passenger, jestem specjalista od reklamy w necie. Lepiej zainstalować adbloka i tego nie oglądać, taka reklama dziala na niekorzyść reklamodawcy.

Zalecajac instalacje adbloka chroniż wizerunek firmy. Daj znać tutaj kiedy ta reklama zniknie to go wyłacze adbloka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdolole, przez te reklamy robi się syf na forum, a ta reklama o powiększeniu przyrodzenia o 60 % to już przegięcie PAŁY

Rozumiem, jedna mała, a tu /cenzura/ jebany bilbord się z tego robi.

Ludzie, bez przesady, zainstalowanie adblocka to kwestia dwóch minut, a forum przecież musi jakoś finansować koszty serwera itd... A skoro nawet admini sugerują użycie adblocka to moim zdaniem i tak jest to postępowanie bardzo w porządku, zdarzyło mi się być na forum gdzie na narzekania użytkowników admini słowem nie pisnęli mniej zorientowanym o adblocku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się na to skarżyłam, ale wtedy myślałam, że to dotyczy jednego tematu... A teraz widzę, że bardzo często różne wątki mi "uciekają" z Obserwowanych. Kilka razy sprawdzam czy kliknęłam ten przycisk (nie znoszę tego, bo mam wrażenie, że coś z moją głową jest nie tak :P ). Ani zakładka "Zobacz swoje posty" ani "Obserwowane" nie działa jak trzeba. Klikanie i tu i tu i tam jest do bani :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chcialem zadac pytanie, dlaczego temat "Nauczycielka i nastolatek." detektywamonka poszedl do kosza, poniewaz jest to temat bardziej zagmatwany, niz sie wydaje (i to pod wzgledem socjologicznym ;) ) poniewaz jest ogromna dysproporcja w moralnej ocenie tego wydarzenia (a co za tym idzie- propozycja kary) pomiedzy mezczyznami, a kobietami, co jest ciekawe. Zatem trudno powiedziec, czy ta nauczycielka zaluguje na taka sama kare, jak zaslugiwalby nauczyciel, ktory zrobilby dziecko swojej uczennicy. Wszak dziwne, by do wiezienia wsadzic kobiete, ktora zrobila sobie dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniewaz jest ogromna dysproporcja w moralnej ocenie tego wydarzenia (a co za tym idzie- propozycja kary) pomiedzy mezczyznami, a kobietami, co jest ciekawe.

ano.. kobieta dorosla spokojnie wychowa dziecko... gdyby sytiuacja byla odwrotna 14 latce byloby trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×