Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

nigdy pierwszy sam nie wysylam pw, zawsze ktos do mnie wysle, a jakas tam moja odpowiedz gubi sie w eterze 8) a pozniej juz pisze, i leci normalnie.

moze jednak mam haluny, coz, nie zawracam dalej dupy :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. nie zauwazyl, ze dostal pw, bo ma adblocka i pop-upy poblokowane.

zauważyłby chyba i tak bo by wyskoczyło że adblock zablokował nowe okno

Niekoniecznie. Ja mam schowane ustawienie adblocka i nic mi nie wyskakuje. Ale nie zauważyć chyba się nie da, bo na górze i tak pojawia się tekst "1 nowa wiadomość"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, moja ankieta, choc durna, zostala zalana spamem owej userki, mimo ze prosilem ja, zeby przestala prowokowac. Na nic to sie zdalo. Zreszta to nie tyczy sie tylko mojego tematu, ale i np. afery o awatary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, moja ankieta, choc durna, zostala zalana spamem owej userki, mimo ze prosilem ja, zeby przestala prowokowac. Na nic to sie zdalo. Zreszta to nie tyczy sie tylko mojego tematu, ale i np. afery o awatary.

 

Mask, Twoja ankieta nie była tworzona w dobrej wierze, sama w sobie była satyrą z ankiet Khalesi. Jesteśmy na takim a nie innym forum... Dziwi Cię że kogoś uraziłeś? Bo mam wrażenie że taki był zamysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, nikt tu nie robi chlewa, spokojnie. Juz nie mozna polemizowac?

Miro, no coz, skoro jej ankiety byly durne to i ja mialem prawo zalozyc durna tez. Zreszta jak juz zaznaczylem: nie zawinila tylko w temacie mojej ankiety. Praktycznie wszedzie, gdzie sie pojawi, to z dyskusji robi sie shitstorm. Przypadek? Nie sadze.

 

Dobra, ja koncze ze swojej strony. Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, nikt tu nie robi chlewa, spokojnie. Juz nie mozna polemizowac?

Miro, no coz, skoro jej ankiety byly durne to i ja mialem prawo zalozyc durna tez. Zreszta jak juz zaznaczylem: nie zawinila tylko w temacie mojej ankiety. Praktycznie wszedzie, gdzie sie pojawi, to z dyskusji robi sie shitstorm. Przypadek? Nie sadze.

 

Dobra, ja koncze ze swojej strony. Tyle ode mnie.

 

Pewnie że miałeś prawo. Ale po co to zrobiłeś? Na pewno nie z myślą że ludzie będą brali w tej ankiecie udział, a raczej tylko po to by kogoś ośmieszyć.

 

Tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale dostalem warna bez zadnego powiadomienia na pw w zwiazku z czym ten warn jest. Domyslam sie jednak, ze to za to, ze bronilem swojej godnosci w zwiazku z kpieniem sobie za plecami z mojej osoby, tak? Gratuluje osobie, ktora wlepila mi tego osta. Zapewne nawet nie zapoznala sie glebiej z cala sprawa. Sa rowni i rowniejsi na tym forum z tego co widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, no co, nazwalem ic wszystkich swiniami za obgadywanie mnie, co jest adekwatna nazwa. Dlaczego im wolno bylo sie nabijac ze mnie bez zadnych konsekwencji?

 

Swoja droga powtorze: dlaczego nie dostalem zadnego pw z powiadomieniem, ze mam warna? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×