Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

 

chciałbym zaproponować drobne ulepszenie forum, mianowicie funkcję "podziękowania" za post :) Jest to fajny sposób na okazanie poparcia, wdzięczności czy po prostu zrozumienia drugiemu użytkownikowi. Myślę, że taka opcja byłaby bardzo przydatna, zwłaszcza osobom które nie chcą powtarzać wpisów swoich poprzedników a chcieliby wyrazić krótko swój pogląd na dany wpis :)

 

Technicznie sprawa wydaje się bardzo prosta - pod każdym postem obok ikonek "profil" i "pw" widnieje ikonka "podziękuj" - a pod nimi lista loginów które podziękowały za wiadomość :)

 

Aby nie zaśmiecać forum proponowalbym wyświetlać np maksymalnie listę 20 nicków a obok link "pokaż wszystkich".

 

 

i 2 sprawa. Co do licha jest z czatem na tym forum :) Czy tylko ja mam kłopoty z jego uruchomieniem? :)

 

Mógłbym załatwić komercyjny pokój na bardzo przyjaznym czatowisku, wraz z funkcjami Adminów, Opów, Halfów itp - wraz z wszelkimi technicznymi bajerami które sprawiłoby że czat tętniłby życiem 24 na dobę !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

 

chciałbym zaproponować drobne ulepszenie forum, mianowicie funkcję "podziękowania" za post :) Jest to fajny sposób na okazanie poparcia, wdzięczności czy po prostu zrozumienia drugiemu użytkownikowi. Myślę, że taka opcja byłaby bardzo przydatna, zwłaszcza osobom które nie chcą powtarzać wpisów swoich poprzedników a chcieliby wyrazić krótko swój pogląd na dany wpis :)

 

Technicznie sprawa wydaje się bardzo prosta - pod każdym postem obok ikonek "profil" i "pw" widnieje ikonka "podziękuj" - a pod nimi lista loginów które podziękowały za wiadomość :)

Na niektórych forach jest "pomógł". Liczba ile razy ktoś "pomógł" jest pod nickiem tej osoby.

Ps. Nie jestem za ani przeciw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niektórych forach jest "pomógł". Liczba ile razy ktoś kliknął jest pod nickiem tej osoby.

Ps. Nie jestem za ani przeciw.

 

dobre .

to byłoby na zielono

a z drugiej strony zaszkodził , to znowu na czerwono.

Jestem przeciwna na tego typu forach gdzie ludzie maja problem z rozpoznaniem co im pomaga a co sszkodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×