Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

piterotr, Klikasz na nick ten nad awatarem i automatycznie wskakuje Ci on do okna odpowiedzi. 2 do wysłania, tzn , że Ty wysłałeś, ale adresat jeszcze jej nie przeczytał .

Tzn że moich wiadomości nikt nie czyta? Dziwne...bo widziałam, że te osoby były na forum po wysłaniu wiadomości i dalej nic się nie zmienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi odpowie co się stało z tematem, który założył ktoś w dziale depresja (oczywiście zapomniałem tytułu) i odkryłem prawdziwą tożsamość tejże osoby? Jak się zdaje, temat przepadł wraz z autorem? Mam rację?

 

 

PS. Nie no, nie wiem, jak to robię, ale to jest genialne. Potrafię na podstawie jednego zdania przewidzieć któż to jest. Modzi, admini - uważajcie, bo robi ten koleś multikonta. Teraz założył dział i grozi, że jak go skasujecie, to nas POWYZABIJAAAAAA xD AHahahaha!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, moze w koszu jest?

Nope, jego tematy są tak debilne, że nawet modzi już mają dość tego gościa i nawet nie silą się, by przenieść temat do kosza, tylko od razu usuwają w próżnię. Moim zdaniem robią źle, bo powinni zbierać na niego dowody, by w końcu ktoś pokazał mu, gdzie jego miejsce w szeregu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikitta a o amfce piszesz. Jego juz po tytule mozna rozpoznac i rzeczywiscie szkoda jego topicami zasmiecac hasiok

Lecz nie zmienia to faktu, że ja, jako jedyny od razu się zorientowałem, że to on. Choć osoba przede mną też miała jakieś podejrzenia, ale nie skojarzyła tego faktu z tym osobnikiem. Szkoda śmietnika, ale modzi sami sobie szkodzą. Zamiast zbierać dowody, to zwyczajnie sprawę olewają. Jednak to będzie walka z wiatrakami bo znowu zmieni IP i znowu i się mu to nie znudzi. Potem wyczeka na odpowiedni moment, gdy modzi i admini będą spać i napisze wątek, który utrzyma się przez wiele godzin. Mam przynajmniej nadzieję, że robią screeny przed usuwaniem tematów. Co do nicków, to się wycwanił i zmienia je teraz na dość nierozpoznawalne pod względem jego osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikitta a o amfce piszesz. Jego juz po tytule mozna rozpoznac i rzeczywiscie szkoda jego topicami zasmiecac hasiok

Lecz nie zmienia to faktu, że ja, jako jedyny od razu się zorientowałem, że to on. Choć osoba przede mną też miała jakieś podejrzenia, ale nie skojarzyła tego faktu z tym osobnikiem. Szkoda śmietnika, ale modzi sami sobie szkodzą. Zamiast zbierać dowody, to zwyczajnie sprawę olewają. Jednak to będzie walka z wiatrakami bo znowu zmieni IP i znowu i się mu to nie znudzi. Potem wyczeka na odpowiedni moment, gdy modzi i admini będą spać i napisze wątek, który utrzyma się przez wiele godzin. Mam przynajmniej nadzieję, że robią screeny przed usuwaniem tematów.

Część jego kwiatków jest przeniesiona,policja ma dostęp do danych i tematu,do tego co typ wyprawia.

To że już władze mają podejście,jakie mają,na to nic nie poradzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że policja nie ruszyła ręką w tej sprawie, ale czy były próby zgłoszenia tego amfce do providera? te pedofilskie wrzuty powinny być udokumentowane

 

Dziwi Cię to? Zdziwiłoby mnie, gdybyś przeszedł na czerwonym świetle, gdzie nigdzie nie ma aut i policja wyskakująca zza rogu dałaby Ci zamiast mandatu... Kwiaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie,ale domyślam się że head admin naszego forum próbował interweniować w tej sprawie gdzie się dało.

 

Niestety,my prócz gromadzenia dowodów i wypieprzania go,w tej chwili nic więcej zrobić nie możemy,staram się ja i reszta ekipy to na bieżąco dezintegrować,ale nie zawsze ktoś siedzi z administracji na forum o tej 3-5 rano.

Część "kwiatków" jest udokumentowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy to oczywiście od providera, ale niektórzy reagują i to dość szybko

w sumie jeśli provider i policja olali sprawę, to to się (serio) nadaje do prasy, zlekceważenie typa wrzucającego pedofilię to idealny temat na interwencję dziennikarską

 

EEEEEEE tam, zbyt nudne. Jakby to był ksiądz i kusiłby wiele osób nieletnich na tym forum, a potem zaprosiłby je do siebie, te przyjechałyby i potem by je zgwałcił to może... Może wtedy prasa by się zainteresowała. Jakby koleś obrażał Komorowskiego, to z pewnością policja by zainterweniowała, ach, jak ja kocham socjo-demokratyczny faszyzm w Polsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, jeszcze na koniec :P

 

Gdzie są linki aktywacyjne wysyłane na konkretnego maila, ja się ku*wa pytam ? :D Nieraz zwracałem już Wam na to istotne niedociągnięcie uwagę :P Taka procedura w znacznej mierze ograniczałaby wysypy wszelkiej radosnej twórczości ludzi pokroju amfce (no i takich jak ja również :D) :P

 

Jeśli dajmy na to za pół roku ponownie zarejestruję się, coby sobie troszeczkę pospamować i dalej nie uświadczę żadnego linku aktywacyjnego, to chyba jebnę facepalmem :D

 

Pozdro ;)

 

Także ten, się ogarnijcie :D

 

Tak zróbcie. A najlepiej, to niech go jakiś forumowy Dexter dojedzie :DKestrel, w końcu przydałyby się do czegoś te Twoje noże ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego to nie zmieni. Cóż, informatykiem nie jestem, ale przed pierwszą próbą samobójczą, która doprowadziła mnie do szpitala i spowodowała, że mnie wyrzucono ze studiów po zdanej sesji zimowej to mogę napomknąć tylko, że są odpowiednie spamboty i można tworzyć setki kont mailowych bez kodów bezpieczeństwa w stylu "przepisz kod z obrazka". Później założenie konta tutaj jest pestką. Nie podam jakie to są strony i nie podam jak przeprowadzić atak przez sieć zombie ze względów oczywistych. Jedynie tylko wiem ze swojej skromnej wiedzy i doświadczenia, że zwykły laik, jak zechce, to sam odkryje takie strony i programy, ale może się gorzko rozczarować, bo wiele z tych stron oferujących spamboty i cudowne programy do przeciążania łącza na serwerze strony to fejki i ten ktoś może nieźle się zdziwić, ile wirusów nałapał, hehehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KTO (i za co ? :P) ośmielił się zbanować "na zawsze" "Relatywistę10", ja się Was ku*wa pytam ?! Kestrel, Brutusie, czy to Ty wjebałeś mi owy sztylet w plecy ? :D Dobra, dobra, przecież dobrze wiem "KTO" (lub za "CZYIM" pozwoleniem ;)) mnie wyrzucił z foruma :P Wiem, wiem, mam wypierdalać - załapałem aluzję :P I tak też się stanie, ale najpewniej nastąpi to po Nowym Roku - dopiero wtedy pójdę się już definitywnie staczać. Zresztą, o ile obecnie jeszcze istnieje jakaś namiastka mego wypaczonego konstruktu osobowego, po upływie bliżej nieokreślonego czasu "mnie" jako "MNIE" i tak już nawet nie będzie :P Także ten, nie bójcie nic ;)

 

BTW. Liczba forumowych żyć: 2. Mimo wszystko, trzynastej inkarnacji Wielkiego Relatywisty już nie uświedczycie, a jeśli tak, to na 100% nie będzie to ON, jeno jakiś marny podszyw z tych "proroków fałszywych" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×