Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałam, że jest jeszcze oddzielny wątek jedynie z L-teaniną, ale ok. Dzięki za linki

 

zapytałam o te wątki, bo nie dałam rady ich znaleźć poprzez opcję "szukaj", gdyż wyskakuje mi komunikat, że w tej chwili nie mogę skorzystać z tej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można w dziale Kroki do wolności ustawić temat przyklejony Wsparcie kobiet w ciąży? od czasu do czasu zdarzają się takie posty w dziale nerwica lub depresja typu: jestem w ciazy biore/nie biore lekow ale mam obawy czy mozna te tematy polaczyc i tam wrzucic? Ja tez niedlugo zamierzam zajsc w ciaze, mysle, ze taka wspolna wymiana doswiadczen bardzo byłaby przydatna. Zarowno dla kobiet jak i dla ich facetow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALe chodzi o to zeby juz podkleic, zeby kazdy widzial:) Jakos masa tematow jest podklejona i jest ok, a z tym jednym problem? Poza tym wartosciowanie tematu pod wzgledem popularny /niepopularny to chyba nie na tym forum? Jak ktos bedzie mial post ze sie zabije to podkleicie bo POPULARNY? :roll: Poza tym łaczenie tematow to wlasnie robota dla moderatora a nie tylko swiecenie na zielono ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pocieszę was dzieci,wkrótce wraca jeden z naszych "nazi" władców,przygotujcie się na demokracje D:

Niech zacznie od oka, po pierwsze to jest za małe zćpane, a po drugie...wydaje mi się, że to w ogóle nie to oko co powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ,ale wg mnie ten temat nie kwalifikuje się do podpięcia, Podpinamy tematy ważne dla wszystkich , a ile jest ciężarnych użytkowniczek forum? Może 1 %., więc to , żeby wszyscy od razu widzieli to żaden argument ., Co z tego , że zobaczą , skoro ich nie dotyczy ;) No i dokładnie , jest już taki temat zbiorczy , więc tworzenie nowego wydaje mi się bez sensu. Zresztą jak ktoś naprawdę chce to odnajdzie interesujący go wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×