Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli ktoś zmieni nicka i będzie chciał, żebyś go rozpoznawała to na pewno da Ci znać.

this.

Od kiedy na forum można notorycznie przeklinać ?.

Nie zauważyłem nigdzie aż takiego miotania mięsem, głównie też chodzi o to,by nikogo nie obrażać,na same przekleństwa można przymknąć oko,to nie foro policyjne.

 

Mozna usunac zalozony przez siebie temat?

Do 1 minuty,edycja postów do 15 minut od napisania,potem tylko modzi i admini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś zmieni nicka i będzie chciał, żebyś go rozpoznawała to na pewno da Ci znać.

this.

Od kiedy na forum można notorycznie przeklinać ?.

Nie zauważyłem nigdzie aż takiego miotania mięsem, głównie też chodzi o to,by nikogo nie obrażać,na same przekleństwa można przymknąć oko,to nie foro policyjne.

 

Mozna usunac zalozony przez siebie temat?

Do 1 minuty,edycja postów do 15 minut od napisania,potem tylko modzi i admini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem,jeszcze 1 offtopowo-shitstormowy post i 24 lecą.

 

 

 

member2.html

member46814.html

member38218.html - wszelkie zażalenia na pracę modów,zasad i innych proszę zgłaszać do tych osób ewentualnie.

 

 

I powtórzę się raz jeszcze,to nie forum policyjne,regulamin regulaminem,nie jesteśmy robotami by trzymać się sztywnej formułki,wszystko w granicach zdrowego rozsądku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, coś takiego ?, szkoda, że nie zawsze tak ostro atakujesz. A na pytanie mi nie odpowiedziałeś, bez przesady. Swoje zdanie każdy może mieć.. a regulamin to regulamin.

 

Ps.

Nie zasłaniaj innym teraz du..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam, że użytkownik powinien mieć prawo do regulowania poziomu swojej anonimowości wobec innych forumowiczów, czy też niezarejestrowanych osób przeglądających forum - bardzo dobrze, że moderacja nie upublicznia poprzednich nicków.

 

przecież jeśli ktoś chce wstawi sobie poprzedni nick w podpisie i sprawa załatwiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam, że użytkownik powinien mieć prawo do regulowania poziomu swojej anonimowości wobec innych forumowiczów,

No ok.. jest na to sposob

usunięcie konta i utworzenia nowego i zaczęcia od początku wszystkiego

przeciez ze zmiana nicka nie wiaze sie zmiana postow ktore napisal wiec nadal jezeli komus chce se grzebac to poczyta czy to pod starym czy nowym nickiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zrobcie bo potem nie wiem kto jest kto a tak po kazdorazowej zmianie by sie tam przedstawiali

"Cześć, jestem amfce i też mam 13 lat..." :D

 

Nie wiem czy to potrzebne, jest dział "przywitania", po co nam jeszcze "ponowne przywitania"..? I jak "zmusić" kogos po zmianie nicka żeby tam się o tym odpowiednio wypowiedział?

 

Raczej zastanawiałbym się nad samą sensownością zmian nicków. Chcesz zachować stare konto? No to i tak cię ludzie będą kojarzyć po postach, więc czy się zwę deader czy xyz666 nic nie zmieni, oprócz wprowadzania zamieszania. Jedynym sensownym wytłumaczeniem jakie znajduję dla zmiany nicków są sprawy związane z prywatnością, a przecież sama zmiana nicka nie zapewni nagle anonimowości. Jak ktoś chce anonimowości to i tak będzie chciał nowe konto założyć.

 

 

a ja uważam, że użytkownik powinien mieć prawo do regulowania poziomu swojej anonimowości wobec innych forumowiczów, czy też niezarejestrowanych osób przeglądających forum - bardzo dobrze, że moderacja nie upublicznia poprzednich nicków.

 

przecież jeśli ktoś chce wstawi sobie poprzedni nick w podpisie i sprawa załatwiona.

Może jestem naiwny w swej wierze w ludzi, bo dotąd uważałem że takie sprawy się rozważa PRZED założeniem konta i przykładowo, nie rejestruję się na forum dla wariatów pod moim nazwiskiem, bo (wstaw powód). ;) Nie rejestruję się też pod żadną ksywą znaną gdzie indziej, generalnie - deader jest postacią żyjącą tylko w wirtualnej przestrzeni forum, na tym jednym, jedynym. Jak wstukasz "deader" w necie to wyskoczy ci ich więcej ale żaden nie będzie mną.

 

A jednocześnie - nick, tak jak imię, jest swego rodzaju identyfikatorem. W prawdziwym świecie nie zmieniasz nazwiska co roku, z tym nazwiskiem jesteś kojarzony w społeczności w której funkcjonujesz - i tu mamy to samo. Lubię wiedzieć "z kim mam do czynienia" - z jednymi nie gadam, bo wiem że się zdenerwuję, z innymi gadam, bo kojarzę że się z nimi sympatycznie gada; a z drugiej strony nie siedzę tu 24/7 i nie śledzę czy ktoś przypadkiem się nie przemianował.

 

Aczkolwiek przyznaję ze u mnie "problem" może być związany z moją upośledzoną zdolnością zapamiętywania ludzi, nick to nick, mnie nawet zmiany awatarów na forum dezorientują, jest tu taki jeden :twisted: co to nie może przestać a ja co dwa tygodnie muszę się uczyć na nowo identyfikacji osobnika D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×