Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Edycja posta powinna sluzyc przede wszystkim poprawieniu literowek czy bykow ,,, na to wystarcza 5 minut od wyslania :D

Jesli o mnie chodzi to nawet nie, literówki i byki można poprawić przed wysłaniem , Edycja tylko po to by np usunąć dubel albo jak się coś pomyli np dział , co może sie zdarzyć , ale jak widać kazdy ma inne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolała brak edycji. Przynajmniej bym miała z głowy sprawdzanie.

:lol: Ja bym wolał możliwość edytowania bez ograniczeń, bo czasem mi się zdarza dzień czy miesiąc po napisaniu jakąś literówkę w swoim poście zobaczyć i się wściekam że nie mogę poprawić :lol: Jak widać faktycznie wszystkim się nie da dogodzić, trzeba się dopasować do reguł i cieszyć się że nie są takie złe jakby mogły być :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę cię, aż tak bardzo czujesz się urażona?
No raczej, nie inaczej. Nie rozmawiałam z nim na priv zanim mnie zaatakował, nie wiem o co mu chodzi, choć próbowałam się dowiedzieć :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę cię, aż tak bardzo czujesz się urażona?
No raczej, nie inaczej. Nie rozmawiałam z nim na priv zanim mnie zaatakował, nie wiem o co mu chodzi, choć próbowałam się dowiedzieć :bezradny:

 

Bo to był czysty słaby sarkazm z jego strony. zbagatelizuj to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raportowałam... i nic z tym nikt z władzy nie zrobil. Gdzie tu sens gdzie logika... ludzie dostają osty za głupie sprzeczki a za taki głupi (choć nawet nie wiem czy głupi czy żenujący) tekst nic :hide: i to jeszcze na tym forum (jakby nie było dla ludzi zaburzonych) przechodzi bez echa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, nie chodzi mi o siedzienie 24h i wiem z doświadczenia że to niewdzięczna robota. Chodzi mi żeby modzi byli widoczni co by im właśnie takie pw wysłać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×