Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiesz, że dzięki dostępowi do bazy sql albo modowi "Private Message Moderation" administrator forum na phpBB może czytać prywatne wiadomości wszystkich użytkowników? :P Ale spokojnie, tutejszy administrator z tego nie korzysta! :mrgreen:

 

Sprostowanie- niniejszy wpis to był ŻART. :P

Ta część, że administrator z tego nie korzysta? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do właściciela forum - w trosce o zdrowie swoje i pozostałych użytkowników - czy możesz wyłączyć kreację reklamową NIE UFAJ NIKOMU? Reklama jest tak nachalna i pretensjonalna, że nie da się w spokoju korzystać z serwisu, wyświetla się bezczelnie przy każdorazowym przeładowaniu witryny i zakrywa treść forum!

 

Może ja za dużo wymagam, ale czy to jest sensowne przypuszczać taki atak na userów na forum NERWICOWYM?

Co to za problem ustawić w narzędziach bb elements wyświetlanie kreacji z ograniczeniem 1 raz dla 1 IP /24 godz?

 

Nie wspomnę już, że reklama budzi niepokój, mało my, nerwicowcy mamy napięcia?

Szlak mnie trafia jak widzę coś takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mkl, a nie łatwiej sobie zainstalować adblock i po problemie

 

 

Oczywiście masz rację, chociaż z drugiej strony - czasami znajdę w nich coś godnego uwagi :)

 

Ja osobiście nie mam nic przeciwko reklamom na stronach, wręcz jestem za tym aby takie fora jak to, zarabiały na swoje utrzymanie... według mnie problematyczny często jest sposób jej wyświetlania i przekaz - tutaj mamy bardzo nachalny, silny przekaz antyspołeczny z dzieckiem w tle - wiem że dla niektórych to się wyda dziwne, ale ja osobiście gdy ujrzałem 10 raz tą reklamę, zacząłem się trząść jak galareta, tak silny niepokój we mnie wywołała.

 

Obecnie standardem jest aby wyświetlać daną reklamę z pewnymi ograniczeniami, np 1 raz dziennie dla każdego użytkownika (adresu IP).

to jest według mnie rozwiązanie korzystne dla forum - pozwala zarabiać, jednocześnie zachowując szacunek do swoich użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale to nie jest w żaden sposób zależne od ekipy-czyli od nas, tylko od właściciela forum/head administratora, który jest niedostępny oraz od firmy zarządzającej forum czyli grupy NextWeb Media. Doraźnie polecam zainstalować wtyczkę do przeglądarki w postaci AdBlocka Plus oraz NoScript- zapewne za ten pomysł oberwie mi się od nich po uszach, no ale trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy możesz wyłączyć kreację reklamową NIE UFAJ NIKOMU? Reklama jest tak nachalna i pretensjonalna, że nie da się w spokoju korzystać z serwisu, wyświetla się bezczelnie przy każdorazowym przeładowaniu witryny i zakrywa treść forum!

O rany.. to rzeczywiscie musi wkurzac. Na szczescie mnie sie nie wyswietla..mam blokade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swej strony polecam jeszcze dodatek do Adblocka, jeśli ktoś korzysta z Firefoxa. Element Hiding Helper dla Adblock Plusa Bardzo dobra i przydatna rzecz pozwalająca na zablokowanie prawie każdej zawartości na stronie.

 

Porównanie:

Forum bez dodatków:

http://imageshack.com/a/img833/6310/gwpx.jpg

 

Forum z dodatkami:

http://imageshack.com/a/img843/5670/mzbn.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można przystpować z tą reklamą jakichś szczepień czy czegoś z D. zawadzką - co lata po forum CIAGLE i ciagle trzeba odpowiadać zwin/rozwin....byłam już na różnych forach o roznej tematyce ale nigdy jezcze czegos tak namolnego nie spotkałam...PRZESADA i odpycha od forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×