Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie i do kogo napisać ,że nie dotarł do mnie email z linkiem aktywującym . Mało by to przeszkadzało gdyby nie fakt ,że "nie manie" takiego emaila uniemożliwia wysyłanie prywatnych wiadomości.

I co mam teraz zrobić ? Niech mi ktoś proszę podpowie jak to naprawić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby się chwilę zastanowić to prawda :P ale mam jakiś problem z wysyłaniem prywatnych wiadomości bo "wiszą" w zakładce "do wysłania" i dalej ni hu hu :bezradny: i jedyne co mi do głowy przyszło to ,ze nie potwierdziłam rejestracji konta i stąd ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Nie wiedziałam, gdzie zgłosić problem, więc próbuję tutaj, a może się uda...

Od początku ustawiłam sobie, by na maila przychodziły mi powiadomienia o nowych postach w wątkach, w których się udzielam. Niestety od jakiegoś miesiąca nie funkcjonuje to już na moim profilu, mimo tego, że w ustawieniach nic nie zmieniałam :( Gorąco proszę któregoś z Admin'ów o sprawdzenie i informację zwrotną, z góry dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Moderatorów i Administratorów Forum.

Mam do WAS pewną prośbę. A mianowicie bardzo mi utrudnia pewna rzecz techniczne funkcjonowanie mojego udzielania się w odpowiednich Wątkach. Więc do rzeczy . Kiedy piszę w danym temacie post , i nikt mi na niego nie odpisze , a ja znów za jakiś czas chcę napisać w tym samym wątku następny post , wtedy nie ma go w < aktywnych wątkach> , a przecież to nieprawda. Przecież raczej Wszyscy Forumowicze poruszają się poprzez < aktywne wątki>.

Bardzo proszę , czy można by to było zrobić ? Na wielu innych Forach tak właśnie jest, a Tu nie wiem czemu nie ma tego udogodnienia . Bardzo proszę o odpowiedź . Pozdrawiam .

Paweł3kalebx3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i też ma problem z tymi powiadomienia na maila, bo w ogóle do mnie nie dochodzą. Nie muszę chyba tłumaczyć, jak bardzo jest to uciążliwe. Ktoś nad tym pracuje nadal, czy problem został zapomniany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no to wyjechał gdzieś na wakacje czy cuś? Pisałem do niego odnośnie tego problemu z powiadomieniami, ale PW z zapytaniem cały czas wisi w tych do wysłania, bo od 10 dni facet nie zaglądał na to forum. Ktoś coś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×