Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

MARIAN1967

Użytkownik
 • Zawartość

  643
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. MARIAN1967

  Zaburzenia a praca

  Zawroty głowy mogą być niezależnie od tego czy masz migrenę ,czy nie. I nie muszą mieć nic wspólnego z nerwicą.Nigdy tak nie miałem, aby system nerwowy reagował zawrotami głowy albo migreną.
 2. MARIAN1967

  Co z rolnictwem?

  Czterdzieści lat ,a może i więcej.? Rolnictwo to jest totalna porażka.Ciągle tylko mamy klęskę ,to urodzaju ,to nieurodzaju.Ciągle jest to za sucho ,a to za mokro.Taki to biznes. Jak ktoś go nie ogarnia ,to niech lepiej da sobie z tym spokój.Dwa ostatnie lata to najlepszy przykład na to.
 3. MARIAN1967

  Zaburzenia a praca

  A od ilu lat występują u Was objawy migreny? Bo u mnie to będzie ze 40 lat. Jak tylko pamiętam ,to pojawiał się ból głowy.
 4. MARIAN1967

  Psychoterapia i leki nie leczą z depresji.

  Problem depresji ,czy nerwicy dotyczy każdego.Rzeczywiście różnie ludzie reagują. Jedni z byle powodu, inni dopiero w przypadku długotrwałej choroby ,czy też poważnych problemów. Nie każdy też zwraca uwagę na drobne objawy.Środki psychotropowe niczego nie leczą ,co najwyżej mogą złagodzić objawy.I to już tak bywa ,że powracają objawy nerwicy czy depresji.Takie uroki życia.
 5. MARIAN1967

  Nerwica, a badanie ECHO serca

  To nie ma znaczenia ani wpływu na wyniki badań,że byłeś zdenerwowany i waliło ci serce.
 6. MARIAN1967

  Oszukana przez nerwice.

  Niewielu ludzi rozumie na czym polega nerwica , pomimo że mają jej objawy. Dlatego też nikomu nawet o tym nie mówiłem, oczywiście za wyjątkiem osób z forum . Ostatnio ponad 2 i pół roku temu przez miesiąc występowały u mnie objawy. Od tamtego czasu święty spokój.
 7. MARIAN1967

  Oszukana przez nerwice.

  Nerwica nie ma tu nic rzeczy. To już taki typ człowieka, kłamie ,obiecuje,to jego sposób na życie.
 8. MARIAN1967

  choroba odbiera mi życie..

  Witaj na forum.Nie bardzo wiem jak Ci pomóc.Moja córka ma 18 lat ,a syn 16.Problemów ze zdrowiem też mi nie brakuje.Jednak wolę szukać dobre rozwiązania ,niż tracić czas na panikowanie .Nie tędy droga.Kiedy człowiek widzi pozytywne efekty swych działań ,to bardziej optymistycznie patrzy w przyszłość, ma więcej sił do życia.
 9. MARIAN1967

  Jestem zagadka dla lekarzy!!!!!

  Unuca166 ,osobiście odnoszę wrażenie ,że lekarze nie bardzo rozumieją na czym polega problem.Mnie lekarz powiedział ,dawno temu ,że nie może mi pomóc, a później okazało ,że można było uwolnić się od nieprzyjemnych objawów.Najgorzej było pierwszy raz wyjść na prostą.Później to już było o wiele łatwiej. Nie zastanawiałem się co to jest ,ani czy uda się tego pozbyć.Ostatni raz np . było to w grudniu 2016 roku .Też serce zaczęło się dziwnie zachowywać.Bardzo podobnie jak kilka lat temu ,tylko że tym razem na EKG nic nie wyszło.Po miesiącu objawy zniknęły ,i tak jest do dzisiaj .Właściwie następnego dnia po wizycie u lekarza było widać poprawę. Sama świadomość na czym polega problem ,pomaga w osiągnięciu sukcesu ,ale najważniejsze jest określenie przyczyn i szukanie dobrych rozwiązań . Nie znam innej drogi do sukcesu ,i nigdy na takim podejściu do problemu się nie zawiodłem.
 10. MARIAN1967

  Czy to na pewno nerwica?

  System nerwowy może w różny sposób zachowywać się ,w rożny sposób reagować. Może to być ból w klatce piersiowej, kołatanie serca,kłucie serca,itp itd.To normalne ,że kiedy pojawiają się jakieś problemy np. ze zdrowiem nasz system reaguje. U mnie system nerwowy zareagował uczuciem ścisku głowy , właśnie na zawroty głowy. To już 11 lat niedługo minie .Od 8 lat mam z ściskiem głowy święty spokój ,natomiast zawroty głowy dalej występują.I nasilenie zależy np. od warunków biometeo.
 11. MARIAN1967

  Czy to na pewno nerwica?

  Może masz problemy z kręgosłupem?
 12. MARIAN1967

  Czy to na pewno nerwica?

  ile masz lat?Szum w uszach i zawroty głowy mogą być spowodowane problemami z krążeniem krwi.Sam fakt ,że badania lekarskie niczego nie wykazują ,nie oznacza że to jest nerwica.Dwa lata temu pani doktor spanikowała,gdy jej powiedziałem ,że robi mi się słabo ,gdy muszę dźwignąć większy ciężar .Dała skierowanie na badania i potem miała wielkie gały gdyż wyniki były prawie idealne.
 13. MARIAN1967

  Jestem zagadka dla lekarzy!!!!!

  Zagadką -jaką?Jeśli badania lekarskie nie wykazują jakiejś choroby ,to oznacza to tylko twój system nerwowy tak się zachowuje .Może naśladować występowanie choroby ,której po prostu nie masz. W badania lekarskie trzeba wierzyć,bo żadna tabletka nie tu nie pomoże,żadna psychoterapia.
 14. MARIAN1967

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Otępiały, warunki bio-meteo niekorzystne.
 15. MARIAN1967

  Lekarze nie mogą mi pomóc.

  Dobre pytanie. Tylko nie jestem na nie odpowiedzieć. Nie wiem dlaczego występują u Ciebie takie reakcje.Nie znam twojej przeszłości, nie znam Twojego sposobu myślenia ,nie znam Twoich problemów.
×