Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co pomaga w masturbacji.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

A sio do swojego tematu z uzależnieniem od masturbacji, tu jest wątek dla tych co przeszli na ciemną stronę fapingu bez zakłóceń emot-fappery.gif

...gdzie ja zapodziałem tego niemieckiego vhs'a z waleniem w dupę, no gdzie ja trzymałem klasykę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że poziom dopaminy jest niski po orgazmie przez 2 tygodnie?

Po każdym orgazmie czy tylko tym na single playerze?

 

...gdzie ja zapodziałem tego niemieckiego vhs'a z waleniem w dupę, no gdzie ja trzymałem klasykę...

Trzecia półka, 5 kaseta od prawej, między "włoskim ogierem" a "Rocco invades Poland" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest pytanie jakie skutki wywołuje masturbacja szczególnie u młodego człowieka. Ja na necie znalazłem kilka fragmentów:

 

Francuski lekarz Jacques Louis Doussin-Dubreuil w swojej książce „Niebezpieczeństwa onanizmu” wylicza następujące skutki onanizmu w organizmie człowieka (szczególnie młodego, dojrzewającego):

Oczy błędne, przyćmione, słabe i często zaczerwienione, obolałe, kaprawe, zawsze zwilgotniałe, powieki spuchnięte, zakłócenia widzenia i słyszenia, twarz zgrzybiała, pożółkła i wychudzona, krosty na twarzy, skóra wysuszona i rozogniona, bladość, głos ochrypły, wątły i głuchy, czasami zupełnie zgasły, kaszel urywany, suchy, nieodkrztuśny, stękania, częste ziewania, słabość narządów oddechowych, poty nadzwyczaj obfite, trawienie trudne (żołądek osłabiony i pełny śluzu), niechęć do jedzenia lub wilczy głód, chudnięcie, tłuste wymioty, kał nieczęsty, mocz zgęstniały, zbielały, bóle i osłabienie narządów rozrodczych aż do impotencji, brak libido, dzienne i nocne ejakulacje, słabość nóg, gorączka, drętwienie, porażenia, epilepsja.

Osłabienie sił życiowych, fizycznych, duchowych, osłabienie pamięci, otępienie, ogłupienie, brak koncentracji, trudność w rozumowaniu, utrata zdolności i talentów, zmęczenie, niechęć i przerażenie wobec najmniejszej trudności, niezdolność do przyjaźni, nic radości nie sprawia, złe samopoczucie, ponurość, naburmuszenie, niepokój, lęki, pogarda, rozdrażnienie, napady wściekłości i szału, obłęd, choroby psychiczne.

 

"Jako swego rodzaju ciekawostkę mogę dodać, że u mężczyzn masturbujących się częściej, stwierdzono mniejszą ochotę na "zdobycie" partnerki, tudzież partnera;P Jest to wynikiem właśnie samozaspokojenia się, [...], bo ostatecznie może się okazać, że jednak na tym tylko tracimy, a nie o to przecież chodzi, prawda?"

Poniewarz razem ze spermą chłopak pozbywa się męskich hormonów które kształtują jego ciało, głos tak jak i cały wygląd. Piskliwy głosik, chrypka, kobiece piersi, trądzik, spocone ręce, obnirzona koncentracja, problemy z zapamiętywaniem? PRZESTAŃ WALIĆ KONIA TO TE PROBLEMY ZNIKNĄ!!! A to dlatego że przysadka mózgowa zaczyna uciskać na inne partie mózgu, ponieważ dostaje niewłaściwe informacje od organizmu(G***T). Masturbować się można nie tylko przez uzależnienie od sexu. Na to ma wpływ równierz otoczenie w jakim się obracamy. Silna degradacja ludzkich wartości powoduje zachwianie psychofizyczne które ujawnia się w onanizowaniu. Polecam zmienić towarzystwo, czasopisma, programy telewizyjne.

 

Gdy ktoś ma pozamałżeńskie stosunki płciowe, to wówczas te demony uczepiają się natychmiast tej osoby, oblepiają ją wszędzie, zaczynają od genitaliów, biorą w posiadanie ciało, hormony, osadzają się w mózgu, zajmują przysadkę mózgową, grasicę (glandula) i wszystkie neurologiczne miejsca organizmu ludzkiego oraz rozpoczynają produkcję mnóstwa hormonów, które pobudzają niskie instynkty. Przekształcają dziecko Boże w niewolnika swej żądzy, instynktów, pożądania seksualnego. Czynią z niego człowieka, o którym mawia się, że używa życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francuski lekarz Jacques Louis Doussin-Dubreuil w swojej książce „Niebezpieczeństwa onanizmu” wylicza następujące skutki onanizmu w organizmie człowieka (szczególnie młodego, dojrzewającego):

Oczy błędne, przyćmione, słabe i często zaczerwienione, obolałe, kaprawe, zawsze zwilgotniałe, powieki spuchnięte, zakłócenia widzenia i słyszenia, twarz zgrzybiała, pożółkła i wychudzona, krosty na twarzy, skóra wysuszona i rozogniona, bladość, głos ochrypły, wątły i głuchy, czasami zupełnie zgasły, kaszel urywany, suchy, nieodkrztuśny, stękania, częste ziewania, słabość narządów oddechowych, poty nadzwyczaj obfite, trawienie trudne (żołądek osłabiony i pełny śluzu), niechęć do jedzenia lub wilczy głód, chudnięcie, tłuste wymioty, kał nieczęsty, mocz zgęstniały, zbielały, bóle i osłabienie narządów rozrodczych aż do impotencji, brak libido, dzienne i nocne ejakulacje, słabość nóg, gorączka, drętwienie, porażenia, epilepsja.

Osłabienie sił życiowych, fizycznych, duchowych, osłabienie pamięci, otępienie, ogłupienie, brak koncentracji, trudność w rozumowaniu, utrata zdolności i talentów, zmęczenie, niechęć i przerażenie wobec najmniejszej trudności, niezdolność do przyjaźni, nic radości nie sprawia, złe samopoczucie, ponurość, naburmuszenie, niepokój, lęki, pogarda, rozdrażnienie, napady wściekłości i szału, obłęd, choroby psychiczne.

Lol, nie wiedząc czego tyczy się przytoczone "dzieło naukowe" to pomyślałbym że autor przestrzega przed paleniem marihuany :P Takie same objawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wiecie że poziom dopaminy jest niski po orgazmie przez 2 tygodnie?"

Teraz powstaje pytanie dla intelektualistów :D -> biorąc pod uwagę powyższy fakt, jakie zaburzenia psychiczne mogą zostać wywołane po częstych masturbacjach:depresja, choroba dwubiegunowa, nerwica lękowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sio do swojego tematu z uzależnieniem od masturbacji, tu jest wątek dla tych co przeszli na ciemną stronę fapingu bez zakłóceń emot-fappery.gif

...gdzie ja zapodziałem tego niemieckiego vhs'a z waleniem w dupę, no gdzie ja trzymałem klasykę...

:lol: Dobrze radzi anna.anakaia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wiecie że poziom dopaminy jest niski po orgazmie przez 2 tygodnie?"

Teraz powstaje pytanie dla intelektualistów :D -> biorąc pod uwagę powyższy fakt, jakie zaburzenia psychiczne mogą zostać wywołane po częstych masturbacjach:depresja, choroba dwubiegunowa, nerwica lękowa?

Bullshit detected. Ludzie którzy mają się z kim przespać są generalnie szczęśliwsi i zdrowsi psychicznie niż ci którzy są skazani na Palmellę Handerson. Gdyby było tak jak twierdzisz, to ludzkość by dawno wymarła - skoro seks według tej tezy rodzi depresję, a depresja prowadzi do zaniku ochoty na seks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wiecie że poziom dopaminy jest niski po orgazmie przez 2 tygodnie?"

Teraz powstaje pytanie dla intelektualistów :D -> biorąc pod uwagę powyższy fakt, jakie zaburzenia psychiczne mogą zostać wywołane po częstych masturbacjach:depresja, choroba dwubiegunowa, nerwica lękowa?

Bullshit detected. Ludzie którzy mają się z kim przespać są generalnie szczęśliwsi i zdrowsi psychicznie niż ci którzy są skazani na Palmellę Handerson. Gdyby było tak jak twierdzisz, to ludzkość by dawno wymarła - skoro seks według tej tezy rodzi depresję, a depresja prowadzi do zaniku ochoty na seks.

Jak widać chyba nie można tego porównywać.Może tu chodzi o wiek młodzieńczy, kiedy jest większa podatność na zaburzenia psychiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz pierwszy w życiu się masturbowałem. Podczas orgazmu, zalała mnie fala żaru spłukując wszelkie poczucie winy,ból i smutek..

 

Na pewno już wiesz, że takie lekarstwo na smutek działa tylko na chwilę. Szczęścia nie osiąga się tak łatwo, jak orgazmu, bo wszystko co dobre, wymaga wysiłku. Prawdziwa nagroda to zdobyć coś, co wymaga jakichś starań. Szczęście to miłość, dobro, dawanie, wybaczanie, relacja, pokonywanie własnych słabości w dążeniu do obranego celu. Czasem też wyrzeczenie - to jeden z paradoksów.

 

Twój opis jest poetycki, ale mnie razi, w moich zamierzchłych, przedpotopowych czasach tak się pisało o namiętności do żywej osoby, a nie do... no właśnie, czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kpicie sobie co niektórzy a sprawa moze byc dla niektórych wazna i chcieliby ci-oni przeczytac cos konstruktywnego-po orgazmie spada poziom DA na kilka do kilkunastu dni-rośnie zas poziom prolaktyny i to są fakty naukowe,ponadto częsty orgazm zaburza wydzielanie DA jak i 5HT oraz acetylocholiny.Więc jesli pamięć szwankuje nałogowemu onaniście to juz wie dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kpicie sobie co niektórzy a sprawa moze byc dla niektórych wazna i chcieliby ci-oni przeczytac cos konstruktywnego-po orgazmie spada poziom DA na kilka do kilkunastu dni-rośnie zas poziom prolaktyny i to są fakty naukowe,ponadto częsty orgazm zaburza wydzielanie DA jak i 5HT oraz acetylocholiny.Więc jesli pamięć szwankuje nałogowemu onaniście to juz wie dlaczego.

 

No ale co z tego, że coś spada, a coś rośnie? Chyba nie wyliczysz sobie, co ile dni można mieć orgazm, żeby utrzymać odpowiedni poziom hormonów i neuroprzekaźników? Ludzie, mam dla Was dobrą nowinę: nie jesteście robotami !

Nałóg jest zły, jak to każdy nałóg. Nadużywanie wszystkiego jest złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek1977, pewnie natura ma jakieś swoje regulacje, życie sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem zawsze się odbija na człowieku. Każdy nałóg i nadużycia zaburzają równowagę psychofizyczną.

Tylko, że z takiej wiedzy na temat zmian chemicznych w mózgu moim zdaniem nic nie wynika dla czyjegoś życia, męczy mnie mechanistyczne podejście do człowieka, jakaś iluzja, że można zapanować nad procesami biologicznymi. Dla mnie to myślenie od... (autocenzura) nie tej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

striker85-zaburzenia pamięci,nerwowość,depresja,apatia,brak energii,anhedonia to główne skutki długoletniej nałogowej masturbacji.

refren-to nie mechanistyczne lecz zwyczajnie biologiczne podejście do tego zagadnienia,wiadomym jest jednak że podejście to nie wyczerpuje całego repertuaru przyczyn tego nałogu,jego przebiegu i skutków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×