Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

striker85

Użytkownik
 • Zawartość

  46
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Jesli chodzi o patenty nowych wynalazków to w 97 % stworzyli je mężczyźni.
 2. Ja raczej pisałem o sobie , że nie mam co wiecej pisać bo to może być przemądrzałe. Wiem jaka jest sytuacja ludzi na tym forum w tym także i moja. Ja z mojej strony chcialbym stworzyc zwiazek. -- 14 paź 2013, 12:33 -- chociaż widzę dużo obiektywnych trudności
 3. No właśnie, czasem są to pytania o przyszłość, wyprwadzić się czy nie, jak tak to moze związac sie z kimś. Wiadomo na jakim jesteśmy forum i wszelkie dywagacje zalezne sa od rodzaju i stadium choroby. Nie ma tez co sie przemadrzac.
 4. Kobiety obciążone dzisiaj pracą zawodową i macierzyństwem są przemęczone i dużo bardziej podatne na stres i lęki.Ile razy można usłyszeć, że stresuje się pracą, studiami, przyszłością. Lęka się mąż odejdzie, że może pocznie się kolejne dziecko, a przecież nie ma pieniędzy, a jak mnie zwolnią? Jak w takich warunkach mają się rodzić zdrowe dzieci? Co 3 reklama w telewizji jest reklama ziołowych tabletek na uspokojenie. To też jest pole popisu dla mężczyzny ażeby zapewnić poczucie bezpieczeństwa i chociaż próbować ją wyzwolić z lęków. 100 lat temu była inna sytuacja, kobieta wychowywała dzieci i prowadziła w miarę prostolinijny tryb życia. Czy emancypacja i feminizacja poszły w dobrą stronę wg was? Czy kobieta jest bardziej podatna na stres niż mężczyzna?
 5. Wydaję mi się, że bycie z kobietą czy nawet utworzenie rodziny może nadać większy sens życiu. "Ja nie moge narzekać, musze isc na 7 do pracy, musze rodzine utrzymac, szef na mnie liczy, nie moge skonczyc ze soba".W samotności łatwiej będzie wpadać w stany depresyjne. Po za tym cała prokreacja z kobieta, utworzenie wspólnej więzi. Zreszta kobieta tez tego potrzebuje, rozładowania emocji i również hormonów mężczyzny.
 6. każdy przedstawia swoją koncepcję i pogląd sprawy
 7. U mnie atak lęku się pojawia (teraz juz mniej niz kiedys) kiedy mam podjąć jakąś decyzję.
 8. striker85

  Miłosierdzie Boże

  Nagranie z charyzmatycznej modlitwy ze słowami poznania (wersja skrócona) Dar umiejętności poznania (słowo poznania) – nie ma prostego związku z ludzkim rozumem, ale przechodzi przez umysł człowieka i jest bezpośrednim objawieniem natchnienia lub poruszenia Ducha Świętego w postaci myśli. Polega na udzieleniu komuś poznania, diagnozy jaką ma Bóg co do konkretnego faktu, stanu duszy czy sytuacji, którą przekazuje.
 9. Czy depresja, nerwica może być przyczyną przedwczesnego wytrysku?
 10. A ja nie piję bo biorę leki
 11. Mt.19.12 Bo są niezdatni do małżeństwa, którzy z łona matki takimi się urodzili; i są niezdatni do małżeństwa, których ludzie takimi uczynili; a są i tacy bezżenni, którzy dla królestwa niebieskiego sami zostali bezżenni. Kto może pojąć, niech pojmuje!» -- 13 paź 2013, 00:49 -- O kogo może chodzić? 1 grupa - ludzie chorzy umysłowo, niepełnosprawni, niewidomi, homoseksualiści?? 2 grupa - chorzy psychicznie, po wypadkach-urazach, homoseksualiści??? 3 grupa - duchowni, ludzie zaangażowani w bezpośrednią pomoc drugiemu człowiekowi???
 12. Też zastanawiam się nad przyszłością, obecnie biorę leki i nie wiem jak za kilka lat bede funkcjonowal na lekach lub po ich odstawieniu. Jestem w pewnym sensie osobą chwiejną emocjonalnie, troche niedojrzałą i niezdecydowaną, a więc też jest pytanie czy poradziłbym sobie w roli ojca, męża. Myślę, że decyzja żeby pozostać samotnym może oznaczać pewne wycofanie, bierność, brak odwagi albo racjonalne myślenie. W tej chwili jestem sam .
 13. striker85

  Fobia społeczna!

  Bree wyluzuj, masz agresywny avatar
 14. striker85

  Fobia społeczna!

  ladywind, ja też jak z kimś rozmawiam to nie patrzę się w oczy, ale czy to jest oznaka fobii społecznej?
×