Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

striker85

Użytkownik
 • Zawartość

  46
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. striker85

  Czy dzisiejszy świat nie za dużo wymaga od kobiet?

  Jesli chodzi o patenty nowych wynalazków to w 97 % stworzyli je mężczyźni.
 2. striker85

  Jak pogodzić się z samotnością?

  Ja raczej pisałem o sobie , że nie mam co wiecej pisać bo to może być przemądrzałe. Wiem jaka jest sytuacja ludzi na tym forum w tym także i moja. Ja z mojej strony chcialbym stworzyc zwiazek. -- 14 paź 2013, 12:33 -- chociaż widzę dużo obiektywnych trudności
 3. striker85

  Jak pogodzić się z samotnością?

  No właśnie, czasem są to pytania o przyszłość, wyprwadzić się czy nie, jak tak to moze związac sie z kimś. Wiadomo na jakim jesteśmy forum i wszelkie dywagacje zalezne sa od rodzaju i stadium choroby. Nie ma tez co sie przemadrzac.
 4. striker85

  Jak pogodzić się z samotnością?

  Kestrel , z rodzicami mieszkasz?
 5. Kobiety obciążone dzisiaj pracą zawodową i macierzyństwem są przemęczone i dużo bardziej podatne na stres i lęki.Ile razy można usłyszeć, że stresuje się pracą, studiami, przyszłością. Lęka się mąż odejdzie, że może pocznie się kolejne dziecko, a przecież nie ma pieniędzy, a jak mnie zwolnią? Jak w takich warunkach mają się rodzić zdrowe dzieci? Co 3 reklama w telewizji jest reklama ziołowych tabletek na uspokojenie. To też jest pole popisu dla mężczyzny ażeby zapewnić poczucie bezpieczeństwa i chociaż próbować ją wyzwolić z lęków. 100 lat temu była inna sytuacja, kobieta wychowywała dzieci i prowadziła w miarę prostolinijny tryb życia. Czy emancypacja i feminizacja poszły w dobrą stronę wg was? Czy kobieta jest bardziej podatna na stres niż mężczyzna?
 6. striker85

  Jak pogodzić się z samotnością?

  Wydaję mi się, że bycie z kobietą czy nawet utworzenie rodziny może nadać większy sens życiu. "Ja nie moge narzekać, musze isc na 7 do pracy, musze rodzine utrzymac, szef na mnie liczy, nie moge skonczyc ze soba".W samotności łatwiej będzie wpadać w stany depresyjne. Po za tym cała prokreacja z kobieta, utworzenie wspólnej więzi. Zreszta kobieta tez tego potrzebuje, rozładowania emocji i również hormonów mężczyzny.
 7. striker85

  Jak pogodzić się z samotnością?

  każdy przedstawia swoją koncepcję i pogląd sprawy
 8. striker85

  Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

  U mnie atak lęku się pojawia (teraz juz mniej niz kiedys) kiedy mam podjąć jakąś decyzję.
 9. striker85

  Miłosierdzie Boże

  Nagranie z charyzmatycznej modlitwy ze słowami poznania (wersja skrócona) Dar umiejętności poznania (słowo poznania) – nie ma prostego związku z ludzkim rozumem, ale przechodzi przez umysł człowieka i jest bezpośrednim objawieniem natchnienia lub poruszenia Ducha Świętego w postaci myśli. Polega na udzieleniu komuś poznania, diagnozy jaką ma Bóg co do konkretnego faktu, stanu duszy czy sytuacji, którą przekazuje.
 10. striker85

  Leki a sex.Wątek zbiorczy.

  Czy depresja, nerwica może być przyczyną przedwczesnego wytrysku?
 11. striker85

  Pod Trzeźwym Aniołem

  A ja nie piję bo biorę leki
 12. striker85

  Jak pogodzić się z samotnością?

  Mt.19.12 Bo są niezdatni do małżeństwa, którzy z łona matki takimi się urodzili; i są niezdatni do małżeństwa, których ludzie takimi uczynili; a są i tacy bezżenni, którzy dla królestwa niebieskiego sami zostali bezżenni. Kto może pojąć, niech pojmuje!» -- 13 paź 2013, 00:49 -- O kogo może chodzić? 1 grupa - ludzie chorzy umysłowo, niepełnosprawni, niewidomi, homoseksualiści?? 2 grupa - chorzy psychicznie, po wypadkach-urazach, homoseksualiści??? 3 grupa - duchowni, ludzie zaangażowani w bezpośrednią pomoc drugiemu człowiekowi???
 13. striker85

  Jak pogodzić się z samotnością?

  Też zastanawiam się nad przyszłością, obecnie biorę leki i nie wiem jak za kilka lat bede funkcjonowal na lekach lub po ich odstawieniu. Jestem w pewnym sensie osobą chwiejną emocjonalnie, troche niedojrzałą i niezdecydowaną, a więc też jest pytanie czy poradziłbym sobie w roli ojca, męża. Myślę, że decyzja żeby pozostać samotnym może oznaczać pewne wycofanie, bierność, brak odwagi albo racjonalne myślenie. W tej chwili jestem sam .
 14. striker85

  Fobia społeczna!

  Bree wyluzuj, masz agresywny avatar
 15. striker85

  Fobia społeczna!

  ladywind, ja też jak z kimś rozmawiam to nie patrzę się w oczy, ale czy to jest oznaka fobii społecznej?
×