Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co pomaga w masturbacji.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Reiben, ja bym sie wstydziochal troszke kupic taka dojaca cipowarke :roll::-|

Dlatego dlalej, w przyplywach chuci, bede walic furajke miedzy zeberka od kaloryfera. Stymulacja + substytut ciepla domowego :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, ja bym sie wstydziochal troszke kupic taka dojaca cipowarke :roll::-|

Tak na serio to ja bym nie odwiedził sex shopu w innym celu niż zakup wielkiego gumowego dildo do okładania kogoś nim jakbym nie znalazł takiego w necie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trzeba być odpowiednio napalonym. U zdrowego człowieka nie ma z tym problemu. Przecież głównym biologicznym celem człowieka jest reprodukcja. I jak widać ludzie żyją ileś tam tysięcy lat na planecie i nie wyginęli, czyli mechanizm się sprawdza.

 

A jeśli autor chce zawodowo uprawiać masturbacje, to podejrzewam jako teoretyk bez doświadczenia, że powiedzenie:

"Tako rzecze św. Łukasz, ręką ch*ja nie oszukasz" jest zgodne z prawdą. Prawdopodobnie to jest prawdziwe, bo inaczej ludzie szli by na łatwiznę. No i może by mieli coś co sprawiało im radość, a przecież jak rzekł swego czasu papież Benedykt XVI, próby szukania raju na Ziemi są skazane na porażkę, bo szczęście można odnaleźć tylko w niebie.

 

Może spróbuj z hipnozą, ja jestem raczej niepodatny, przez swoją nieufność. Ale na pokazach scenicznych ludzie zdają się przeżywać orgazmy przez duże o. No ale asceza nie idzie w parze z seksem więc zapytaj się kogoś kto nie jest ślepą ścieżką ewolucji, tak jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×