Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co pomaga w masturbacji.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, mi sie to myslenie bardzo, podoba, bo pokazuje (chociaz w uproszczonym modelu) caly proces, zyski/straty, mechanizm dzialania, wiadomo, co, skad, wiec swiadomym tego mozna myslec o ksztaltowaniu tej kwestii wedlug wlasnego interesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

striker85 najlepsze leczenie to abstynencja co najmniej na 4-8 tygodni-po tym czasie naprawde widać pozytywne efekty czego nie dadzą żadne leki i terapie.Można się wspomóc preparatami witaminowymi podczas abstynencji-polecam drożdże piwne,lecytyne lub inne źródła choliny i witamina C naturalną np. z aceroli bądź dzikiej róży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren-to nie mechanistyczne lecz zwyczajnie biologiczne podejście do tego zagadnienia

Może i racja.

 

wiadomym jest jednak że podejście to nie wyczerpuje całego repertuaru przyczyn tego nałogu,jego przebiegu i skutków

 

Z tego co przejrzałam wątek, to tu nie piszą nałogowcy, tylko tacy, którzy by chcieli, a nie mogą. To smutne. Napisałabym, że współczuję, ale nie wiem, czy taka empatia jest chrześcijańska. No nic, będę lecieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałabym, że współczuję, ale nie wiem, czy taka empatia jest chrześcijańska.

Imho nie, bo włosy między palcami zbliżają człowieka do szatana.

 

Włosy między palcami? To na pewno jakaś pułapka ewolucji. Brr....

 

-- 07 paź 2013, 21:25 --

 

Właściwie to właśnie zwolennicy teorii ewolucji, a nie katolicy powinni się bać, że pewnego dnia wyrosną im włosy między palcami albo że od masturbacji zrobi im się 6-y palec. No bo przecież wierzycie, że organizmy zmieniają swoją formę, żeby się lepiej przystosować do warunków. A ktoś kto ma 6 palców, może sobie (zakładam) dać więcej przyjemności, niż ktoś kto ma 5. A kto ma więcej przyjemności, ma więcej siły do przetrwania. Choć z drugiej strony, ma mniejszą motywację, żeby szukać partnerki i płodzić potomstwo - dlatego nie podpada pod mechanizmy ewolucji. Pewnie dlatego się nie boicie.

; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś prosiłam swojego faceta, żeby się przy mnie masturbował. Powiedział, że mi odje...o ale i tak to zrobił

 

5790c3e126d5.gif

 

Wiedziałem, że to kiepski pomysł wchodzić do tego tematu kiedy jem :roll:.

 

Smacznego

 

-- 4 lis 2013, o 18:41 --

 

magnolia84

 

 

I jak sie wtedy czulas? Moglabys napisac cos wiecej o swoich przezyciach duchowych?

 

Mega podniecenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×