Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Ja za jakieś 1,5 tygodnia będę stopniowo zwiększać dawkę, pewnie o 25mg a za jakiś czas wskoczę na 150. A tymczasem wracam za jakieś 2 tygodnie - urlop od internetu dobrze mi zrobi, zajmę się czymś i dam czas na rozkręcenie się leków. Życzę wszystkim dużo zdrowia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam samopoczucie na zwiększonym crf ,drgnęło coś ? U mnie jak dotąd nic
ladywind u mnie też średnio to wygląda, niby jakaś poprawa jest bo odpuściły te najmocniejsze stany depresji ale nadal towarzyszy mi ogólna męczliwość, spowolnienie psychoruchowe, brak motywacji do czegokolwiek, niechęć do wysiłku fizycznego i intelektualnego, czyli wiele się nie zmieniło. To wszystko przeplata się też lękiem i chwilowymi bardzo krótkimi zrywami energii ale gdy pojawia się energia to pojawia się też stres i lęk, brak tu takiej równowagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popiół, mam bardzo podobnie , takie zmeczenie psychofizyczne , lęki a jak pojawi się energia to jest ona okupiona jakims dziwnym zahamowaniem psychicznym,do tego anhedonia ,poczucie bezsensu życia .

Myślę że to czas aby zmienić leki bo z tych już nic nie będzie . Mój lekarz ma w planie przepisać mi wellbutrin .

 

-- 25 sie 2013, 21:42 --

 

Oczywiście wrócę tu, za około 2 tygodnie, a jak się stęsknię to i wcześniej może :lol: Dużo energii i braku lęków życzę wszystkim znerwicowanym ;)

Dziękujemy i Tobie również dużo zdrowka tego psychicznego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasilenie nerwowości i napięcia, ogromne nasilenie potliwości pod pachami (koszulki prawie całe mokre), nasilenie natręctw i obsesji, nasilenie agresji (chociaż niezbyt duże). Nie mówiąc o tym, że nie pomógł na nastrój i anhedonię. Więcej nie dałem rady wytrwać, poza tym lek troszku drogawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę od niedawna Zotral i niby nie ma jakichś zauważalnych skutków ubocznych, tylko jestem strasznie rozkojarzona, nie umiem się skupić na konkretnych rzeczach, które wymagają jakiegoś większego zaangażowania umysłowego. Czy ktoś miał podobnie? To może być efekt leku czy raczej jakiś mój chwilowy stan? No i przede wszystkim jeśli to efekt brania leku, to czy mija?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind ale to nie jest powiedziane że u Ciebie też nasili... Sporo osób chwali ten lek. A co z SSRI+miansa? Nie skłania się ku temu?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miko84, skłaniam się również ku sercie i miansie, mam to cały czas na uwadze, jak umawiałam się z psycholem na wizyte, to napomknął właśnie o wellbutrinie. Opowiem mu o swoich objawach i o tym zestawie.

 

Nie byłeś ciekawy efektów paro i miansy? króciótko brałes przeciez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×