Skocz do zawartości
Nerwica.com

[POZNAŃ]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Jestem psychologiem i psychoterapeutą Gestalt, prowadzę gabinet prywatny oraz przyjmuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu w ramach kontraktu z NFZ. Jeżeli poszukujesz pomocy terapeutycznej zapraszam pod http://www.konsultacja-psychologiczna.pl.

Krzysztof Juchacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czytelników forum. W razie pytań można również pisać na PW.

 

Zapraszam do przejrzenia oferty Jeżyckiego Centrum Zdrowia Psychicznego w Poznaniu mieszczącego się przy Parku Sołackim, która dostępna jest na stronie internetowej: http://www.psychiatria-poradnie.pl.

W skrócie:

 

Jeżyckie Centrum Zdrowia Psychicznego tworzą 3 poradnie:

Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych,Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży i Poradnia Logopedyczna.

Pracujemy w oparciu o umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Pacjenci ubezpieczeni przyjmowani są nieodpłatnie (w ramach umowy z NFZ). Istnieje także możliwość skorzystania z porad płatnych w sytuacji braku ubezpieczenia zdrowotnego lub innych okoliczności, które wykluczają przyjęcie w ramach umowy z NFZ.

Porady w ramach NFZ wymagają ustalenia terminu wizyty (osobiście lub telefonicznie).

Wizyta u lekarza psychiatry nie wymaga skierowania. Przyjęcie przez innych specjalistów możliwe jest ze skierowaniem od lekarza rodzinnego lub innego specjalisty mającego kontrakt z NFZ.

 

Więcej informacji oraz zakres świadczeń można uzyskać na stronie oraz pod numerem telefonu 61 8417967.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy zna ktoś dobrego terapeutę w Poznaniu pracującego nad problemem tożsamości seksualnej i depresji?

pozdrawiam

 

No mi tez chyba przyjdzie się pod temat podpiąć. W Krakowie temat miałem obcykany, ale Poznań to zupełnie inna bajka, naprawdę nie chce mi się wtapiać jednej terapii za drugą… Dostałem od (mam nadzieję) życzliwej osoby namiary na: http://centrum-mind.pl/ i może ktoś byłby w stanie zaopiniować? Może żeby nie robić reklamy proszę o info na priva…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam psychologa z Poznania, na NFZ, podejrzewam u siebie (a wlasciwie jestem niemal pewna) nerwicę lęków, natręctw, DDA/DDD oraz jakieś pierwsze objawy depresji. Chcialabym sie z tym uporac, stad moje pytanie. Jeśli to realne, to proszę o polecenie kogos, gdzie nie trzeba czekać w kolejce 6-12 miesięcy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakiegoś psychiatrę, najlepiej mężczyznę? Ogólnie było już w tym wątku, ale byłabym bardzo wdzięczna za nazwisko+aktualne miejsce pracy. Koniecznie na NFZ, z możliwie szybkimi terminami (chociaż wiem, że takich cudów, że mniej niż miesiąc to pewnie nie ma :/).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam psychiatry najlepiej z Poznania który ma pojęcie o Chad. Może być prywatnie. Wiem, że to nie koncert życzeń ale wolałbym kobietę no i żeby lekarz nie był anty-benzo-fobem.

 

PILNE!

 

Polecam Kamilę Krawczyk, niestety od jakiegoś czasu przyjmuje tylko prywatnie. Specjalizuje się w CHAD. Wpisz sobie w wyszukiwarkę, na pewno znajdziesz jej stronę (nie chcę tutaj wklejać linków). Niestety nie wiem jakie ma podejście do "benzo"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TER - a z na czym polega twój problem..?

może mogę pomóc..lub pokierować do kogoś odpowiedniego

 

-- 08 sty 2014, 22:26 --

 

Uprzejmie proszę o namiary na psychoterapię w Poznaniu na NFZ. Niedługo tu zamieszkam i bardzo mi zależy na zarejestrowaniu się gdzieś jak najszybciej. Chciałabym rozmawiać z kobietą.

Będę bardzo wdzięczna

pozdrawiam

 

mogę polecić na NFZ poradnię z psychoterapeutami w Gnięźnie "DIAMED"- 30 min jazdy od Poznania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle nie wiem co sądzić o http://centrum-mind.pl/

No bo z jednej strony mamy pochlebne opinie w tym wątku, na "ranking.abczdrowie" opinie pozytywne (co prawda wszystkie z tego samego okresu), a z drugiej "rankinglekarzy" ktoś na niej (na psycholożce z tego centrum) wiesza psy (niby ocena od dwóch osób - anonimów), oceny wystawione w dość odległym przedziale czasu, ale wydaje mi się, że to ta sama osoba). zaczęłam do niej chodzić, ale to dopiero początek, więc nie umiem powiedzieć nic konkretnego.

 

Ktoś ma już jakieś dłuższe doświadczenia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC POZNANIA

zaprasza na warsztat „Sztuka radzenia sobie ze stresem”.

 

Na zajęciach poznasz metody rozpoznawania i minimalizowania stresu.

Dowiesz się, jak ułatwić sobie funkcjonowanie także w sytuacjach stresowych, których nie da się uniknąć.

 

Nauczysz się rozpoznawać i zmniejszać napięcie fizyczne i psychiczne poprzez:

medytację, ćwiczenia oddechowe, relaksacyjne, wizualizację, autosugestię, jogę śmiechu, techniki NLP i Panoramy Społecznej.

Prosimy o przyniesienie: notesu, karimaty, koca/śpiwora, oraz wygodne ubranie.

Uczestnictwo wyłącznie na zapisy.

 

Prowadzenie zajęć: Aleksandra Stanek

Miejsce: Poznań, ul. Bolesława Prusa 4 (Jeżyce)

Termin: 24 maja 2014 r., godz. 9.00 – 17.00

Koszt: PROMOCJA!150 zł przy zapisie do 6 maja!

Cena regularna: 190 zł.

 

Zapisy: http://www.mocpoznania.pl, pracownia@mocpoznania.pl, tel. 512 357 158

 

Razem skuteczniej!

Zapraszamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC POZNANIA

zaprasza na warsztaty „JA I INNI – reguły dobrej KOMUNIKACJI”.

 

Na zajęciach dowiesz się, jak dzięki właściwej komunikacji budować pozytywne relacje z ludźmi.

 

Aby bardziej świadomie i empatycznie kontaktować się z innymi, potrzebujesz:

dobrze rozumieć samego siebie i innych ludzi,

być świadomym swojego stylu funkcjonowania w relacjach społecznych,

wiedzieć, co dzieje się pomiędzy ludźmi w komunikacji,

wyrażać siebie asertywnie i bez konfliktów.

 

Tego wszystkiego dowiesz się i nauczysz w trakcie praktycznych ćwiczeń na warsztacie.

 

W rezultacie:

osiągniesz większą pewność siebie,

łatwiej zyskasz sympatię innych, współpracę i wsparcie dla swoich idei,

łatwiej obronisz się przed agresywną komunikacją i manipulacją otoczenia.

 

 

Prowadzenie zajęć: Aleksandra Stanek

Miejsce: Poznań, ul. Bolesława Prusa 4 (Jeżyce)

Termin: 25 maja 2014 r., godz. 9.00 – 17.00

Koszt: PROMOCJA! Przy zapisie do 6 maja 150 zł!

Cena regularna: 190 zł.

 

Zapisy: http://www.mocpoznania.pl, pracownia@mocpoznania.pl, tel. 512 357 158

 

Razem Skuteczniej! Zapraszamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję psychologa lub psychoterapeuty na NFZ w Poznaniu. Bardzo zależy mi, by był to ktoś "polecony". Bliska mi osoba potrzebuje pomocy - jestem w stanie to dostrzec ze względu na taką, a nie inną, własną historię choroby - a ma tendencje do bagatelizowania swojego stanu, żeby nikogo nie martwić; wiem, że jeżeli trafi do kogoś, kto nie potraktuje tego przypadku poważnie, zniechęci się (sama już z takimi specjalistami miałam do czynienia), a ja nie chcę - i nie mogę do tego dopuścić.

Czy wobec tego ktoś z Was jest w stanie mi polecić jakąś poradnię, do której chodził albo którą znają chociaż z czyichś opowiadań?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam

J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praca z oddechem jest skuteczną metodą rozwoju osobistego oraz wartościowym uzupełnieniem psychoterapii.

Powoduje:

obniżenie poziomu stresu,

polepszenie samopoczucia fizycznego i emocjonalnego,

zwiększenie samoświadomości oraz jasności umysłu,

rozpoznanie i uwolnienie się z podświadomych, negatywnych przekonań,

tworzenie pozytywnych wzorców.

 

Świadomy oddech umożliwia budowanie korzystnego poczucia tożsamości,

dzięki któremu łatwiej funkcjonować w życiu.

Podczas sesji oddechowej wykorzystywane są różne techniki świadomego oddechu, m.in.: rebirthing, integracja oddechem, transformacja oddechem.

 

Poznań,

06.06.2014 r., ul. B. Prusa 4.

Koszt: 200 zł za sesję (ok. 2 godz.).

Uczestnictwo wyłącznie na zapisy!

 

Zajęcia prowadzi: Alicja Bednarska http://www.berckana.pl.

 

Organizator: Pracownia MOC POZNANIA

Zapisy: pracownia@mocpoznania.pl, http://www.mocpoznania.pl, tel.: 512 357 158

 

Polecamy też ustawienia systemowe (07.06) i warsztaty Krąg Kobiet (08.07) z Berckaną w Poznaniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metoda uzdrawia zranienia doświadczone osobiście oraz - co szczególnie istotne - traumy przejęte po przodkach.

 

Odkrywa fenomen identyfikacji, najczęściej z losami naszych dziadków. Te przejęte zaburzenia przenosimy nieświadomie na swoje obecne rodziny, relacje w pracy i w innych grupach społecznych.

 

Metoda uświadamia, że rodzinie zawdzięczamy życie ze wszystkimi możliwościami i ograniczeniami, a odcięcie się od niej nie jest możliwe. Ukazuje, jak losy przodków i krewnych mogą wpływać na potomków.

Odnalezienie i symboliczne „naprawienie” zaburzenia w przepływie miłości sprawia, że każdy z członków rodziny odnajduje swoje właściwe miejsce w życiu.

Ustawienia hellingerowskie można stosować do rozwiązywania osobistych problemów emocjonalnych, trudności w relacjach międzyludzkich, a także kłopotów zawodowych i zdrowotnych.

 

Prowadząca: Alicja Bednarska „Berckana” - http://www.berckana.pl.

Termin: 07 czerwca 2014 r., od godz. 10.00-17.00

Poznań, ul. Bolesława Prusa 4 (Jeżyce)

Cena: 350 zł – udział z ustawieniem, 100 zł – aktywny obserwator

 

Organizator: Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC POZNANIA

Zapisy i informacje: http://www.mocpoznania.pl, pracownia@mocpoznania.pl, tel. 512 357 158

 

Polecamy też sesje oddechowe (06 czerwca) i warsztaty Krąg Kobiet (08 czerwca) z Berckaną w Poznaniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×