Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, Poszedł rozrząd, trzeba wymienić "Słup" czyli główną część silnika bez osprzętu, co znacznie tnie koszty (słup do mojej graciarni 2.5 V6 kosztuje 900, + 300 przekładka) robię to co parę lat ponieważ wychodzi taniej niż wymiana rozrządu! I tak skoro wymiana "słupka" wychodzi mniej niż wymiana rozrządu to spokojnie, kupić słup i wymienić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

davin, Zapewniam Cię że wiem co piszę ;) Moja graciarnia to nie jest zwykłe auto do dojazdu do pracy ;)

2.5V6 to faktycznie nie jest coś zwykłego na dojazdy do pracy, trochę nieekonomiczne chyba :smile: . Czy to raczej zabawka na weekendy? Momentu musi mieć sporo. Dmuchnięta jest może, że tak lekką ręką zmieniasz te słupki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MARIAN1967,

Sądząc po lokalizacji piszącej, to chyba w jakimś uniwersalnym języku UE. Może dopiero co opracowali i jeszcze się nie upowszechnił. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie yebneło z nieba lorafenem 1,25 mg bo nie moglem wytrzymać.... nie chce wracać znowu do neuroleptyków i SSRI... w ciagu dwoch dni odstawilem andepin (1 tabs bralem 20mg na dobe) i zmniejszylem dawke chlorprotixenu o połowę (pół tabletki 15mg-mowej z rana i na wieczór) chcialem jeszcze wyeliminować lorafen ale od rana znowu stres i lęk.... nie wiem co robić dalej... jakie leki ustawić żeby był efekt a jak najmniejsze skutki uboczne ... neuroleptyk i ssri zniszczą mi móżg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123,

Co za problem się wylogowywać w takim razie. Dziwne, że zagląda tylko do tego tematu. Nie wiedziałem też, że ludzie autystyczni piszą w innym języku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123,

Co za problem się wylogowywać w takim razie. Dziwne, że zagląda tylko do tego tematu. Nie wiedziałem też, że ludzie autystyczni piszą w innym języku.

W innych tematach też się czasem pojawia. Autystyczni raczej nie piszą w innym języku, ale nie wiem na pewno, a może naciska po prostu przypadkowe litery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×