Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Zazdro ze sie zbierasz do tego. Mi sie nie chce do brzuszków walnac na podłodze o bieganiu nie wspomne...

 

Nigdy nie lubiłem biegać ale kupiłem butki do biegania i stało się to mega przyjemne. Ja jestem ogromnymmm leniem leże tylko przed komputerem ALE bieganie poprawia znacząco mi nastrój :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam do was pytanko juz lekko miesiącu biorę citabax nic nie pomogl wczoraj byłam u psychiatry i wracam do parogenu kiedys mi pomógł. Chodzi mi oto czy moge odrazu zacząć brac go a tamten odstawiw jesli nie bylo poprawy? Zapomniałam sie lekarza spytać moze mieliście taka sytuacje gdy leki nie działały? Wczoraj mialam gasteo ze względu nate nidności i bole ale nic ok nie wiem czy citabax tego nie wywoluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

średnio, niewyspany jestem, teraz uczę sie angieslkiego i matmy na zmianę. Wróciłem do domu z ognisko koło 2 w nocy. Jeszcze to przeziębienie i katar... Kurde wczoraj też byłem nie do życia, w ogóle nie chciało mi się kontaktować z ludzmi tylko kumple i dziewczyna wyciągłqa mnie na to ognisko. Jeju a jak potrafi jeszce bardziej wkurzyć jak widzisz do okoła ludzi bawiących się, a ja nawet nie wiem co tam robić, ehhhh takie dni się zdarzają niestety..... Chciałbym się komuś wygadać i otworzyć wiem że nieby jestem facetem ale chciałbym się rozpłakać. Może by mi trochę ulżyło:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×