Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie paka fajek,pusty dom straszy,patrzenie w sufit,walnięte myśli,paniczny lęk przed wyjściem,schizy...a tak bardzo chcę wrócić do zycia...nie pamietam juz jak to było :( zamknięta w 4 ścianach przechodzę piekło. Co to znaczy lepiej sie poczuć? wychodzę z tego...dla mnie to coś nierealnego,bajka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

totalnie nie ogarniam tego co się wokół mnie dzieje. mam za dużo obowiązków. a sama chciałam. a teraz płacz bo nie mam siły. doba ma tylko 24 godziny. i nie chce się wydłużyć....

a jak mówię że nie dam rady to ciągle słyszę ""no Pani nie da rady? jak Pani nie daje rady to kto? musi Pani pracować jeszcze ciężej, jeszcze więcej"

ale ja już nie mogę więcej.

a jak chce się pożalić, podzielić radością czy zwyczajnie pogadać to nie mam z kim....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

totalnie nie ogarniam tego co się wokół mnie dzieje. mam za dużo obowiązków. a sama chciałam. a teraz płacz bo nie mam siły. doba ma tylko 24 godziny. i nie chce się wydłużyć....

a jak mówię że nie dam rady to ciągle słyszę ""no Pani nie da rady? jak Pani nie daje rady to kto? musi Pani pracować jeszcze ciężej, jeszcze więcej"

ale ja już nie mogę więcej.

a jak chce się pożalić, podzielić radością czy zwyczajnie pogadać to nie mam z kim....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×