Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu mam wrażenie, że rozmowy odbywają się poza mną, a ja poza nimi :(

Też miałem takie wrażenie przez pierwsze kilka miesięcy pobytu na tym forum. Nie wiem z czego to wynika.

 

-- 16 mar 2013, 15:33 --

 

monk.2000, ja też mam zdiagnozowany kompleks braku uwagi, w dzieciństwie nie czułam się kochana i ważna, dlatego teraz tak zabiegam o to. :roll:

Też to mam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mam wrażenie, że rozmowy odbywają się poza mną, a ja poza nimi :(

Też miałem takie wrażenie przez pierwsze kilka miesięcy pobytu na tym forum. Nie wiem z czego to wynika.

 

-- 16 mar 2013, 15:33 --

 

monk.2000, ja też mam zdiagnozowany kompleks braku uwagi, w dzieciństwie nie czułam się kochana i ważna, dlatego teraz tak zabiegam o to. :roll:

Też to mam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, bo Ty narzekacz jestes ..ilez mozna :D

carmen1988, przyjdzie czas ze opanujesz swoje jazdy :)

to już ponarzekać nie można ale chodziło mi o takie tematy jak katoterroryzm, islamoterroryzm i temu podobne, no ale to nie forum polityczne może dlatego.

No ale co się dziwisz, to jest forum o innej tematyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, bo Ty narzekacz jestes ..ilez mozna :D

carmen1988, przyjdzie czas ze opanujesz swoje jazdy :)

to już ponarzekać nie można ale chodziło mi o takie tematy jak katoterroryzm, islamoterroryzm i temu podobne, no ale to nie forum polityczne może dlatego.

No ale co się dziwisz, to jest forum o innej tematyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żalę się wam wszem i wobec, że mam hirsutyzm, byłam i jestem gnębiona od 10 roku życia wszędzie gdzie się zjawię, byłam bita przez matkę i mam ojca alkoholika. nie mam przyjaciół, ludzie ignorują mnie zanim zdołają mnie poznać, może to przez mój tępy wyraz twarzy. amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żalę się wam wszem i wobec, że mam hirsutyzm, byłam i jestem gnębiona od 10 roku życia wszędzie gdzie się zjawię, byłam bita przez matkę i mam ojca alkoholika. nie mam przyjaciół, ludzie ignorują mnie zanim zdołają mnie poznać, może to przez mój tępy wyraz twarzy. amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie uregulowac hormonow? Nie jestem w temacie za bardzo dlatego pytam.

Przyjmując antykoncepcję da się spowolnić postępy choroby, jednak nie da się jej wyleczyć. Tak samo z depilacją laserową, w moim przypadku działałaby na kilka miesięcy, pomijając fakt, że nie wiedziałabym od czego zacząć. Podejrzewam, że niedługo będę odkładać na laser na twarz i będę już powtarzać zabiegi do końca, jakkolwiek ten koniec miałby wyglądać... Nie mogę się przemóc przez to, że na początku musiałabym się zacząć golić, żeby uzyskać ciemne, grube włosy na twarzy, ponieważ zbyt jasnych i cienkich laser wcale nie łapie. Nie wyobrażam sobie tego, do tej pory rozjaśniałam je farbą, chociaż i to już nie pomaga bo wyglądam jak blond małpa.

Ostatnio byłam na mszy na Jasnej Górze i ksiądz powiedział, żeby przyjmować cierpienie z pokorą i w nim wytrwać, bo dostaliśmy je jako łaskę, bez której nie bylibyśmy godni zbawienia. Domyślam się, że bez tego krzyża który dźwigam stałabym się jakąś pustą złą laleczką... Czuję się w pewien sposób ukarana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie uregulowac hormonow? Nie jestem w temacie za bardzo dlatego pytam.

Przyjmując antykoncepcję da się spowolnić postępy choroby, jednak nie da się jej wyleczyć. Tak samo z depilacją laserową, w moim przypadku działałaby na kilka miesięcy, pomijając fakt, że nie wiedziałabym od czego zacząć. Podejrzewam, że niedługo będę odkładać na laser na twarz i będę już powtarzać zabiegi do końca, jakkolwiek ten koniec miałby wyglądać... Nie mogę się przemóc przez to, że na początku musiałabym się zacząć golić, żeby uzyskać ciemne, grube włosy na twarzy, ponieważ zbyt jasnych i cienkich laser wcale nie łapie. Nie wyobrażam sobie tego, do tej pory rozjaśniałam je farbą, chociaż i to już nie pomaga bo wyglądam jak blond małpa.

Ostatnio byłam na mszy na Jasnej Górze i ksiądz powiedział, żeby przyjmować cierpienie z pokorą i w nim wytrwać, bo dostaliśmy je jako łaskę, bez której nie bylibyśmy godni zbawienia. Domyślam się, że bez tego krzyża który dźwigam stałabym się jakąś pustą złą laleczką... Czuję się w pewien sposób ukarana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłam na mszy na Jasnej Górze i ksiądz powiedział, żeby przyjmować cierpienie z pokorą i w nim wytrwać, bo dostaliśmy je jako łaskę, bez której nie bylibyśmy godni zbawienia.

:shock: ciekawe czym jego oblaskawiono? Dobrze sie mowi jak to nie dotyczy :roll:

wspolczuje i trzyma kciuki za powodzenie terapii laserowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłam na mszy na Jasnej Górze i ksiądz powiedział, żeby przyjmować cierpienie z pokorą i w nim wytrwać, bo dostaliśmy je jako łaskę, bez której nie bylibyśmy godni zbawienia.

:shock: ciekawe czym jego oblaskawiono? Dobrze sie mowi jak to nie dotyczy :roll:

wspolczuje i trzyma kciuki za powodzenie terapii laserowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie uregulowac hormonow? Nie jestem w temacie za bardzo dlatego pytam.

Ostatnio byłam na mszy na Jasnej Górze i ksiądz powiedział, żeby przyjmować cierpienie z pokorą i w nim wytrwać, bo dostaliśmy je jako łaskę, bez której nie bylibyśmy godni zbawienia. Domyślam się, że bez tego krzyża który dźwigam stałabym się jakąś pustą złą laleczką... Czuję się w pewien sposób ukarana.

nie wierz w te bzdury. :/ tak sobie ludzie porażki racjonalizują.

 

chrześcijaństwo z religii miłości przekształciło się w katolicyzm: religię cierpiętnictwa :P

 

potem tacy ludzie jak mój ojciec słuchają kazań takich /cenzura/ księży i potem ojciec mi wpaja że każdego tyczy pech.

 

sorry musiałem to skomentować, znowu pisze to samo, ale mnie uderzyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie uregulowac hormonow? Nie jestem w temacie za bardzo dlatego pytam.

Ostatnio byłam na mszy na Jasnej Górze i ksiądz powiedział, żeby przyjmować cierpienie z pokorą i w nim wytrwać, bo dostaliśmy je jako łaskę, bez której nie bylibyśmy godni zbawienia. Domyślam się, że bez tego krzyża który dźwigam stałabym się jakąś pustą złą laleczką... Czuję się w pewien sposób ukarana.

nie wierz w te bzdury. :/ tak sobie ludzie porażki racjonalizują.

 

chrześcijaństwo z religii miłości przekształciło się w katolicyzm: religię cierpiętnictwa :P

 

potem tacy ludzie jak mój ojciec słuchają kazań takich /cenzura/ księży i potem ojciec mi wpaja że każdego tyczy pech.

 

sorry musiałem to skomentować, znowu pisze to samo, ale mnie uderzyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę nie ma sensu. Przecież Kościół naucza że zbawienie pochodzi z wiary a nie z uczynków i żeby cierpienie w miarę możliwości usuwać. Bywa cierpienie na które nic nie poradzimy, albo które przyjmujemy je dla jakiegoś większego dobra (np. ktoś służy ubogim) i chyba do czegoś takiego odnosił się ksiądz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę nie ma sensu. Przecież Kościół naucza że zbawienie pochodzi z wiary a nie z uczynków i żeby cierpienie w miarę możliwości usuwać. Bywa cierpienie na które nic nie poradzimy, albo które przyjmujemy je dla jakiegoś większego dobra (np. ktoś służy ubogim) i chyba do czegoś takiego odnosił się ksiądz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień do dupy... I jeszcze przychodzę do domu, włączam fejsa i widzę... ta suka znowu wstawiła zdjęcia, kurwa dlaczego ona tak wyładniała, znowu odnosi sukcesy, znowu wielkie... Dlaczego jestem takim jebanym beztalenciem, nic w życiu nie osiągnęłam, a starałam się... jestem najgorsza ze wszystkich, zawsze.... Po co światu ktoś taki... Nie mam już do tego wszystkiego siły, na dodatek włosy wypadają mi pękami, skóra się rozpada, wory pod oczami są tak czarne że już nie da się ich zamaskować... Przytyłam, nie mam siły się odchudzać, nie mogę, przy mojej rodzinie, matka siedzi koło mnie żebym wszystko zjadła na obiad, tuczący, obleśny, chciałabym, chociaż schudnąć, może chociaż wtedy ktoś podjąłby się jakieś sesji zdjęciowej, może ludzie pomyśleliby "ale ona dobrze wygląda" chociaż głupia, nic nie umie, jest najgorsza, ale chociaż to można jej przyznać... Nienawidzę siebie, nienawidzę tego świata w którym jestem martwym punktem, mogłabym zdjąć z siebie skórę i sprzedać ją za odrobinę szczęścia... Ale ono nigdy nie przyjdzie, już nawet pić mi się nie chce... Nic... Nie zasługuję na to by żyć, tacy ludzie jak ja sieją tylko nienawiść, tylko to potrafią, szydzić, osądzać i siać nienawiść... Dlaczego nie potrafię inaczej... Od byle szczegółu mam ochotę połknąć garść pix... Gdybym tylko miała jakieś zainteresowanie, coś umiałabym, dobrze... śpiewać tańczyć malować nie wiem, dobrze się uczyć, robić udane doświadczenia, mieć dobrą pamięć, poprawnie przeprowadzać PCR.. może byłoby inaczej... ale ja jestem zawsze i wszędzie, najgorsza.. nic mi nie wychodzi, wszystko zapominam, a staram się... Mam ochotę zdechnąć, tu i teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×