Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

GreyEye2, a co robisz żeby Ci było lepiej?
W zasadzie to nic... Byłam na kilku wizytach u psychiatry, ale powiedziała że nie chce więcej ze mną pracować (bo zapomniałam o jednej wizycie i był monolog o jej czasie blalabla, przeprosiłam, ok, mój błąd.. ale bez jaj). Poza tym, spotykam się z chlopakiem z którym mi bardzo dobrze, on nie wie o moich problemach, tzn widzi co mam z palcami(wbijam paznokcie i do krwi mam rany na stopach też) ale tylko mnie wyzywa że to brzydkie.. nie chce wiedzieć dlaczego to robię.. bardzo boję się że mnie zostawi dla innej, może mieć każdą inną, jego była pisała do niego jakiś czas temu, on zmienił hasło, ciągle boję się że ze sobą rozmawiają (on mówi że nie, ale przeciez wtedy też mi nie mowił jak zobaczyłam rozmowy), ta suka bardzo chciała do niego wrócić... Wcześniej się nie martwiłam bo była brzydka.... teraz nagle wyładniała, wstawia ładne zdjęcia, ma duże sukcesy i talent (tańczy, a ja NIGDY NIE POTRAFIŁAM i nie lubiłam tańczyć, robię to jak kaleka, wszyscy się ze mnie śmiali... ) kur w a tak mi wstyd że jestem takim cholernym beztalenciem... Dlaczego... Tak chciałabym coś robić dobrze... Nawet nie najlepiej... coś potrafić... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie tryb pracy, od kilku dni pracuję przy rozbiórce starego biura i na budowie nowych pomieszczeń. Nie ma szansy na podwyżkę, pensja z miesiąca na miesiąc coraz mniejsza. Wszystko ma być na już, szef ciągle narzeka. Nigdy nie przyzna się do błędu, nawet gdy ewidentnie nie ma racji ;/ Może to zabrzmi nieco pysznie, ale nie po to kończyłem studia, żeby teraz przy remontach pracować. Nie ma mowy o ekstra płatnych nadgodzinach...

 

Prócz pracy nie mam innego życia. Albo delegacja albo tyranie na miejscu z Poznaniu. Frustrujące to. Bez sensu taka pusta egzystencja. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, planujesz coś z tym zrobić ? Nie mam żadnych perspektyw, planów na osłodzenie sobie zycia ;/

 

Planować to planuje, ale tym się kończy.... Chociaż stała praca, to był u mnie duży krok do przodu. Ten zrobiłem, kolejnych nie bardzo potrafię ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom - skąd możesz wiedzieć że nic nie robię, robię bardzo dużo, uczę się dnie i noce a i tak zapominam wszystkie łacińskie nazwy, mam ćwiczenia w laboratoriach, moje doświadczenia nigdy mi nie wychodzą, a staram się... bardzo, ale wszyscy są lepsi, mają lepszą pamięć, lepiej to wszystko ogarniają... a nic innego nie potrafię.. ehh....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GreyEye2, bo nie wierzę że ktoś pracowity kto dużo robi może mieć o sobie tak zerowe zdanie. Skoro jest tak jak piszesz to jesteś lepsza od 80% ludzi w tym kraju, bo oni tylko siedzą przed tv albo na fejsie i żłopią piwo.

a ja mało siedzę przed tv, piwa też niewiele pije, na fb rzadko zaglądam a do tego nie pracuję i nie uczę się a nawet nie mam żadnego zajmującego hobby, sam nie wiem co ja robię te całe dnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GreyEye2, mi nerwica i stres strasznie zryły pamięć :? nie obwiniaj o wszystko siebie, to choroba tak działa :nono: Jak zaczęłam brać antydepresanty to odżyłam tez intelektualnie. Jeszcze dużo może się zmienić na plus. I olej wygląd jakiejś tam laski, uroda to rzecz wtórna, inne cechy są ważniejsze. W końcu Twój chłopak to Ciebie wybrał i z Tobą jest, prawda ? Widocznie dla niego to Ty jesteś the best ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×