Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

rock, Niestety leki mogą przestać działać (jak u mnie wenla), albo zmniejsza ich skuteczność. Najlepszą ścieżką postępowania jest podnieść dawkę do maksymalnej. Jak to nic nie da znaczy, że potencjał leku się wyczerpał i trzeba celować z innym.

Jedno jest pewne, nie ma sensu brać jaku, który przestał działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rock, Niestety leki mogą przestać działać (jak u mnie wenla), albo zmniejsza ich skuteczność. Najlepszą ścieżką postępowania jest podnieść dawkę do maksymalnej. Jak to nic nie da znaczy, że potencjał leku się wyczerpał i trzeba celować z innym.

Jedno jest pewne, nie ma sensu brać jaku, który przestał działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rock, Niestety leki mogą przestać działać (jak u mnie wenla), albo zmniejsza ich skuteczność. Najlepszą ścieżką postępowania jest podnieść dawkę do maksymalnej. Jak to nic nie da znaczy, że potencjał leku się wyczerpał i trzeba celować z innym.

Jedno jest pewne, nie ma sensu brać jaku, który przestał działać.

Czyli co powinnam zrobić? Od kilku miesięcy stoję cały czas w miejscu wizytę u lekarza mam dopiero na 20 marca i terapię też w podobnym terminie rozpoczynam. Już powoli nie daję sobie rady z tym wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rock, Niestety leki mogą przestać działać (jak u mnie wenla), albo zmniejsza ich skuteczność. Najlepszą ścieżką postępowania jest podnieść dawkę do maksymalnej. Jak to nic nie da znaczy, że potencjał leku się wyczerpał i trzeba celować z innym.

Jedno jest pewne, nie ma sensu brać jaku, który przestał działać.

Czyli co powinnam zrobić? Od kilku miesięcy stoję cały czas w miejscu wizytę u lekarza mam dopiero na 20 marca i terapię też w podobnym terminie rozpoczynam. Już powoli nie daję sobie rady z tym wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rock ,

to zależy jak masz ustawione życie .

Możesz iść szybciej prywatnie( wiadomo kasa).

Poprosić lekarza ogólnego o skierowanie do Szpitala Psychiatrycznego i sie położyć,

albo dalej się męczyć do wizyty u lekarza na NFZ. W sumie jeszcze niespełna miesiąc , a to dużo jak człowiek cierpi. Nie wiem co Ci więcej doradzić. Elfrid sugeruje zwiększenie dawki . Może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rock ,

to zależy jak masz ustawione życie .

Możesz iść szybciej prywatnie( wiadomo kasa).

Poprosić lekarza ogólnego o skierowanie do Szpitala Psychiatrycznego i sie położyć,

albo dalej się męczyć do wizyty u lekarza na NFZ. W sumie jeszcze niespełna miesiąc , a to dużo jak człowiek cierpi. Nie wiem co Ci więcej doradzić. Elfrid sugeruje zwiększenie dawki . Może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Seronilu od ponad dwóch (hm.. czy trzech?...) lat z przerwami. Dla mnie bomba. Jak mogę, to odstawiam, jak już nie daję rady, to z powrotem wracam. Nigdy nie przekroczyłam dziennej dawki 40 mg. Działa zawsze niezawodnie. Nie wiem tylko, czy nie nadwątlił mi trzustki, bo ostatnio notuję podwyższony cukier we krwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Seronilu od ponad dwóch (hm.. czy trzech?...) lat z przerwami. Dla mnie bomba. Jak mogę, to odstawiam, jak już nie daję rady, to z powrotem wracam. Nigdy nie przekroczyłam dziennej dawki 40 mg. Działa zawsze niezawodnie. Nie wiem tylko, czy nie nadwątlił mi trzustki, bo ostatnio notuję podwyższony cukier we krwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×