Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dryagan napisał(a):

@Szczebiotka zabrzmiało pysznie, chociaż śmietany nie lubię. 

Dzień dobry wszystkim ☕

A nawet dobry mi wyszedł 😅 owoce przełamały trochę smak śmietany więc nie było źle. 

Dzień dobry

Chociaż dla mnie nie aż taki dobry. Duszę się ostatnio nocami 😮‍💨 alergia szaleje, astma się odzywa, ledwo oddycham przez tą duchotę na dworze a jeszcze dzisiaj mają szaleć dosyć mocne burze 😮‍💨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeńdoberek!

 

Dostałem lek na chaD, który został zdiagnozowany, późno ale lepiej niż wcale. Myślałem, że to depresja szaleje, a to chaD, czuć już większą stabilizacje. Dostałem na to abilify.

 

A tak to będąc na diecie wpadłem na pomysł by kupić bezkaloryczne galaretki ze słodzikami które mógłbym podjadać kiedy chce - są okropne 😆

 

Schudłem już około 11kg, przydałoby się jeszcze ze 15, a leki w tym nie pomagają. Zatrzymują wodę w organiźmie i zwalniają metaboliizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

U mnie wczoraj po grzmiało i po podało. Ale znowu ciepło jest. 

12 godzin temu, DEPERS napisał(a):

U mnie to jest dziś noc kupy. Cały dzień duszno i gorąco

Uuu nie ciekawie 🤪 ciesz się że tylko jeden dzień duszno😅 mnie powoli już ta pogoda ścina z nóg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę wam klimatyzacji. Ja niedawno wróciłam od lekarza z młodszą córką i padam szczerze mówiąc. Nie kupiłam też swoich leków psychotropowych bo nigdzie ich nie ma, nawet w hurtowniach jest problem😮‍💨 kobieta szukała mi zamienników po hurtowniach i jutro coś tam będzie 😮‍💨 nie lubię zamienników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lusesita Dolores napisał(a):

Mikołaj ile płacisz za prąd

Wbrew pozorom nie ciągnie więcej niż inne urządzenia elektryczne, a przecież cały czas się nie używa. Schładzam pomieszczenie i wyłączam. W nocy też nie używamy. Komfort życia jest większy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dryagan napisał(a):

Wbrew pozorom nie ciągnie więcej niż inne urządzenia elektryczne, a przecież cały czas się nie używa. Schładzam pomieszczenie i wyłączam. W nocy też nie używamy. Komfort życia jest większy

Moja zużywa 650W przy 3,5kv mocy którą oddaje, a więc perpetum mobile🤑

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Zazdroszczę wam klimatyzacji. Ja niedawno wróciłam od lekarza z młodszą córką i padam szczerze mówiąc. Nie kupiłam też swoich leków psychotropowych bo nigdzie ich nie ma, nawet w hurtowniach jest problem😮‍💨 kobieta szukała mi zamienników po hurtowniach i jutro coś tam będzie 😮‍💨 nie lubię zamienników

Ja jutro do psycho-terapeuty trochę się cykam 😐

Zapytam o Reboksetynę bo jakiś senny chodzę po paro,esci i promolanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szczebiotka napisał(a):

Nie kupiłam też swoich leków psychotropowych bo nigdzie ich nie ma,

To co Ty bierzesz? U mnie zero problemu z moimi lekami, nawet w czasie pandemii gdzie z wieloma lekami był problem moje akurat były. Kilka miesięcy temu miałam tylko problem z antybiotykiem, żeby dostać.

 

4 godziny temu, Dryagan napisał(a):

Właśnie wróciłem z pracy zupełnie ugotowany. Duszno, gorąco, parno, źle... 

Nie marudzić na pogodę! Zacnie jest :D niech tak będzie cały czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, acherontia styx napisał(a):

To co Ty bierzesz?

Paroxinor 😮‍💨 dzwoniła przy mnie i każdy to samo mówił że nie ma. Nawet parogenu nie ma, w końcu w jakiejś hurtowni jakiś zamiennik znalazła ale nazwy nie pamiętam. A w czasie covid i w sumie po też miałam mega problemy żeby dostać karbagen 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szczebiotka napisał(a):

Paroxinor 😮‍💨 dzwoniła przy mnie i każdy to samo mówił że nie ma. Nawet parogenu nie ma, w końcu w jakiejś hurtowni jakiś zamiennik znalazła ale nazwy nie pamiętam. A w czasie covid i w sumie po też miałam mega problemy żeby dostać karbagen 😏

A to nie wiem co by się miało stać z paroksetyną. W czasach jak ja ją brałam nigdy nie było problemu.

Karbagen, ale pod inną nazwą kupowałam jakiś czas temu i nie było problemu z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szczebiotka, sprawdziłam teraz wykaz leków, odnośnie których był zapowiadany problem z dostępnością i karbamazepina rzeczywiście widnieje, ale tylko preparaty Tegretol i Finlepsin i znimi jest problem od co najmniej 2-3 miesięcy już. O paroksetynie ani słowa. Poza tym raczej w wykazie są antybiotyki i leki p/cukrzycowe.

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ludki 😉 

Ja niedawno się obudziłam, tzn wstała po 6 wzięłam leki i poszłam spać dalej. Dwie ostatnie noce były dla mnie dobre, bo chłodne i lepiej mi się spało. Do tego chwale się! Udało mi się! Znowu mi się udało! Wczoraj na zakończeniu roku szkolnego stałam na schodach w szkole wśród masy ludzi, bo padał deszcz więc zrobiono zakończenie w szkole. Nasza szkoła jest bardzo stara, strasznie mała, np sala która ma mój syn jest mniejsza od mojej kuchni 🤨 nie wiem czym ten budynek był wcześniej ale na pewno nie szkołą. Bądź razie wracając do wczoraj dałam radę 😁 stałam w tłumie prawie godzinę i nic! Zero lęku, zero ciemności przed oczami, zero nerwów! To było piękne! Do tego jeszcze musiałam rozmawiać z dyrektorami i innymi, bo moja córka skończyła z wyróżnieniami i wygrywała w tym roku bardzo dużo konkursów 🖤 jestem z niej mega dumna. Do tego dostała stypendium ale to w sumie co roku jak i mój starszy syn miał😅 więc na pewno nie są po mamie🤪 bo mama to raczej nagany dostawała w szkole 😂  do tego udały mi się załatwić kilka innych rzeczy, w tym zakupy w moim sklepie którego się boje i w którym było dużoooo ludzi. Chyba w końcu jest jakiś przełom 😁 i oby tak było cały czas. Ja nie mówię że nie boje się całkowicie bo boje się za każdym razem wychodząc z domu, ale jest już inaczej. 

Życzę wam spokojniej soboty 🖤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Towarzycho w sobotnie przedpołudnie. Życzę wszystkim przyjemnego weekendowania.

Dzisiaj aura przyjemna, bez upału, ale ciepło. Byłem zrobić zakupy spożywcze. Zaraz trochę posprzątam a po południu, jak nie będzie padać, może wypad nad Zalew, albo gdzieś indziej w plener. Chyba, że padnę, ciągle chce mi się spać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×