Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, miL;) napisał(a):

Bzy mam w ogrodzie

O jak ja zazdroszczę, ja mam tylko masę czarnego bzu😅 ale jako nawiedzona zielara itp nie przeszkadza mi to bo zbieram kwiaty jak i owoce. 

21 godzin temu, Jurecki napisał(a):

No i zimny ten maj tego roku jest.

No coś ty🤨 tzn może nie jest taki jak np 10 lat temu ale wczoraj u mnie było tak duszno że myślałam że odjadę.

16 minut temu, spidi napisał(a):

Wronki wstajemy 🙂 

mam pieska 

 

346168086_769993587835620_2086522463711381370_n.jpg

Wow ale piękny🖤 

 

Dzień dobry wszystkim.

Moja córka wróciła po jednej nocy do domu😅 bolał ją brzuszek, nie chciała za bardzo jeść a gdy moja siostra zapytała co się dzieje to mała zaczęła płakać i mówić że bardzo tęskni za mamą. Więc jej powiedziała że jak ładnie zje obiad to ją zawiezie do mamy, zjadła. Później poszły jeszcze z babcią na spacer itp, babcia nie chciała żeby wnuczka wracała, bo raczej mają mały kontakt ze sobą i się cieszyły że są razem, ale jak widać moje dziecko nie jest przyzwyczajone do tego by być bez mamy😉a mama do tego by być bez dziecka😉

Wczoraj też pojechałam z siostrą do miasta, byłam na zakupach i wiecie co? Było mega😁 zero lęku za to pełno śmiechu i radości. Wróciłam wieczorem do domu na szczęśliwa i mega zmęczona🤭 fajny był taki wypad z kimś kogo się kocha mega mocno i z kim można porozmawiać o wszystkim, do tego wypad bez dzieci😁 no dobra miałam moja 17letnia córkę 😉 bądź co bądź chyba mi czegoś takiego brakowało. Dzisiaj moja córka ma egzaminy, trzymajcie za nią kciuki. 😉 

 

A no i tak kawa dla wszystkich ☕☕☕☕☕☕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Jurecki napisał(a):

U mnie jest dopiero od niedzieli przyzwoita temperatura a wcześniej to pożal się Boże, 10 stopni.

A to u mnie też tak było, ale były też cieplejsze dni. U mnie za to dużo padało a mimo to mam sucho w ogródku bo właśnie w nim robię. Tzn mam przerwę teraz na kawę i niedługo idę robić sobie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Regular. M napisał(a):

oczywiście kawka na stół

Dziękuję za kawę 😉 dzisiaj bardzo potrzebna. 

Dzień dobry wszystkim

U mnie ciemno i mega sennie

1 godzinę temu, Regular. M napisał(a):

Wczoraj był tragiczny dzień pełen nerwów, mam nadzieję że dzisiejszy będzie lepszy. 

Mam nadzieję że dzisiaj będzie lepiej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Regular. M napisał(a):

Dzisiaj nastrój lepszy, więc chyba będzie lepiej, wczorajszy tragiczny nastrój wynikał chyba z tego że pominąłem dawkę pregabaliny, nie wiedziałem że tak to rozwala człowieka. 

Raczej tak bardzo nie powinno działać to🤨 no ale wiadomo każdy z nas jest inny i ja np panikuje że nie wzięłam🙈 pogoda może mieć też wpływ.

15 minut temu, spidi napisał(a):

3 dzień bez leków i o dziwo jest dobrze

Odstawiasz? Pisałeś że zmieniłeś dawkowanie itp a teraz już schodzisz? Nie za szybko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mój lekarz mówi, że leczenie powinno trwać nie krócej niż 6 miesięcy. Takie ciągle żonglowanie samemu lekami nie jest dobre z pewnością. Oczywiście daje mi trochę wolnej ręki i przepisze 2 leki i mam spróbować i jeżeli jeden nie pasuje to mam wziac drugi np w kwestii neuroleptyku na wieczór. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×