Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Jurecki napisał(a):

Co się dzieje?

 

Ja wyliczyłem że weżnę 60 zastrzyków przeciwzakrzepowych na to złamanie nogi. Już mi te zastrzyki zbrzydły :-|

 

Witam.

Pewnie heparyna, jak jej nie weźmiesz to może zrobić się zakrzep i jak zdejmą ortezę powendruje sobie do mózgu i 👻 niedaleko mnie tak ze trzy lata temu chłopak na motorze się wyłorzył, też połamał nogi nie brał heparyny, zdjęli gipsy i jeszcze tego samego dnia trup. Więc nie marudź, tylko bierz. Ja pewnie do końca życia będę brał leki na zakrzepy bo mam bardzo stężałą krew, do tego migotanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jurecki napisał(a):

Co się dzieje?

 

42 minuty temu, spidi napisał(a):

Magda co sie dzieje? 

Coś mnie rozłożyło. Już od kilku dni było mi mega zimno a wieczorami aż trzęsło z zimna. Wczoraj mdliło. Dzisiaj nadal mi zimno, głowa boli, gardło boli, mięśnie bolą szczególnie plecy 🤦 no nie mam sił funkcjonować. Wczoraj mój stary całą noc w WC spędził to może jakaś infekcja czy coś, sama już nie wiem. Trochę się boje żeby mi starszego syna nie wzięło bo 4 maja ma matury już 😱 

 

@Jurecki ja zastrzyki w brzuch brałam przez kilka miesięcy, dzień w dzień. Mój brzuch wyglądał jak śliwa 🤪 cały siny a wyjścia nie miałam i robić musiała 😮‍💨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jurecki napisał(a):

Wstawać panie i panowie słoneczko świeci :smile:

Nieeee nie chce mi się 🤪 

16 minut temu, spidi napisał(a):

Kto rozpala grilla reka w górę :D

Ja nie rozpalam, mam od tego ludzi 🤭 będzie ale później. Na razie pije kawę jeszcze w łóżku 😅 

 

Dzień dobry wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, p_jarecki00 napisał(a):

Dzień dobry ,ja w wyrze jak kłoda jeszcze ale pogoda dziś 💙 a tu migawka z wczoraj PXL_20230430_173416032_MP.thumb.jpg.39b3fd2b4e7f5d3492a949995a464a0a.jpg

Słońce domem zasłoniłeś, chyba z salonu ładny zachód można podziwiać

Edytowane przez DEPERS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jurecki napisał(a):

@Szczebiotka znajdzie w twojej okolicy czosnek niedźwiedzi? U mnie szukałem po lasach i nie znalazłem.

W zeszłym roku nie znalazłam a kiedyś był u mnie w sadzie 😏 ale już rok temu zaplanowałam z siostrą wyprawę na poszukiwanie go 😅 w sumie ona to zrobiła😅 niedługo będzie lilak kwitł to będziemy szły na niego żeby ususzyć, to może wtedy pójdziemy szukać czosnku. A potrzebujesz? Sadzonki czy susz? Jak znajdę to dam ci znać. 

 

Edit

 

Ja już po grillu. Mega ciepło było dzisiaj, dawno już nie było tak ciepło w weekend majowy jak dzisiaj. Ale już się robi zimno, wieje zimny wiatr. Większość dnia spędziłam na zewnątrz. Byłam z dziećmi na spacerze, a nawet wyszłam po brata dosyć daleko, a ci co pamiętają mój początek tutaj wiedzą że to dla mnie mega postęp 😁

Ogólnie dzień uważam za bardzo udany. 

 

IMG20230501131600_copy_886x665.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×